رفتن به مطلب

چند وقته هست که احساس میکنم افسردگی گرفتم ...

ارسال های توصیه شده

سلام بر نواندیشانی های عزیز

چند وقته که احساس میکنم خیلییییییییییییییییی بی حوصلم ؛ خیلی زود رنج شدم ؛ با کوچکترین اتفاق توی زندگی گریه ام میگیره !!!! خیلی زود به شرایطی که دارم وابسته میشم خیلی زود از اون شرایط دل میکنم یه جوری احساس میکنم ثبات شخصیتی مو از دست دادم ... خیلی دارم از این حالت خودم رنج میکشم !!!

با اینکه صد تا کار و بدبختی ریخته به سرم ولی حوصله ی انجام هیچ کاری رو ندارم حتی کارایی که یه زمانی با عشق انجام میدادم ولی الان اصلاً حوصله ی انجامشو ندارم و از انجامش لذت نمیبرم !!!!

مثلاً یه نمونش امروز قرار بود یه خورده از پروژه های دانشگاه رو پیش ببرم ؛ یه مقداری از جزوه هامو پاک نویس کنم ؛ یه خورده هم کارای شرکت رو انجام بدم ... امتحان ... پروپزالم ... اتاق بهم ریختم و هزارتا کار دیگه ............

اعصابم از دست خودم خورده ؛ چرا حوصله ی هیچ کاری رو ندارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از این وضع خسته شدم !!! لطفاً کمکم کنید .....

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوب نگران نباش برای خیلی ها این دوره ی بد پیش میاد،اگر به روانشناس مراجعه کنی خیلی خوبه فقط خودت رو به قرص هایی که میده وابسته نکن،اگر بتونی از طریق خوراکیها و ایجاد شرایط جدید تغییر و تحول کوچیک خیلی برات خوبه. دوستای صمیمیت خیلی میتونن کمکت کنند. مثل : میوه​ها و سبزیجات تازه، ماهی، حبوبات و مغزها، ویتامین​ها و املاح مورد نیاز ....

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
و این
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
موفق باشی و شاد

لینک به دیدگاه

چند وقته که احساس میکنم خیلییییییییییییییییی بی حوصلم ؛ خیلی زود رنج شدم ؛ با کوچکترین اتفاق توی زندگی گریه ام میگیره !!!! خیلی زود به شرایطی که دارم وابسته میشم خیلی زود از اون شرایط دل میکنم یه جوری احساس میکنم ثبات شخصیتی مو از دست دادم ... خیلی دارم از این حالت خودم رنج میکشم !!!

با اینکه صد تا کار و بدبختی ریخته به سرم ولی حوصله ی انجام هیچ کاری رو ندارم حتی کارایی که یه زمانی با عشق انجام میدادم ولی الان اصلاً حوصله ی انجامشو ندارم و از انجامش لذت نمیبرم !!!!

مثلاً یه نمونش امروز قرار بود یه خورده از پروژه های دانشگاه رو پیش ببرم ؛ یه مقداری از جزوه هامو پاک نویس کنم ؛ یه خورده هم کارای شرکت رو انجام بدم ... امتحان ... پروپزالم ... اتاق بهم ریختم و هزارتا کار دیگه ............

اعصابم از دست خودم خورده ؛ چرا حوصله ی هیچ کاری رو ندارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از این وضع خسته شدم !!! لطفاً کمکم کنید .....

همه به علت اینه ک نظم دربرنامه ریزی کار و دانشگاهی و تفریحت نداری...........

یه نظم بده درست میشه........

5دقیقه یهکاغذ بردار فقط خط خطی کن.... مشکل حل میشه..

برای تمرکزتم ازچای نعنا استفاده کن...........چای نعنا/ن چای نعنا با چای سبز اوکی میشی

لینک به دیدگاه
حتی حوصله نوشتن هم ندارم

ممنون ..... واسم دعا کنید ؛ دارم دیوونه میشم

اول باید خودت به خودت کمک کنی بعد دیگران.... همه مثل شما این دوره رو گذروندن. کوتاه مدته به شرطی که خودت گفتم به خودت کمک کنی.

لینک به دیدگاه

با تجربه ای که من دارم ، بنظرم تنها چارش مسافرته ، حتی یه سفر کوتاه :w16:

لینک به دیدگاه

حال و احوال این روزهایم

قاصدکی را می ماند

که دلش حتی

نه به باد

و نه حتی به نسیم

که

به یک فوت خوش است

بگذارید برود ...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با این مواردی که گفتید میتونه یکی از دلایلش ناشی از کم خونی باشه

شما بهتره به پزشکتون مراجعه کنید و یه ازمایش کم خونی بدین در صورت صحت کم خونی پزشکتون اقدامات لازم رو بهتون اطلاع میده در غیر اینصورت بهتره با یک روان پزشک مشکل رو در میون بذارید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...