رفتن به مطلب

نظر سنجی درباره شماره سوم نشریه تخصصی مکانیک - حرکت

شماره سوم «حرکت» از نگاه شما چگونه بود؟  

13 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شماره سوم «حرکت» از نگاه شما چگونه بود؟

ارسال های توصیه شده

درود....

سومین شماره از مجله علمی «

حرکت

» تالار مهندسی مکانیک نیز منتشر شد.

همه ما به این موضوع واقفیم که هر کاری در ابتدا با ایراداتی همراه است که با گذشت زمان و کسب تجربه یکی یکی برطرف خواهد شد. پس از نظر سنجی شماره اول و دوم، سعی کردیم تا حد ممکن برای رفع نقایص تلاش کنیم...

باز هم منتظر نقدهای منطقی و فنی دوستان در پی افزایش کیفیت - هم از لحاظ تراز علمی و هم طراحی- در شماره های بعدی آن هستیم.

p7u0ehbrfferi6nxl3u.png

از این رو یک نظرسنجی برای شماره سوم «حرکت» ایجاد کردیم تا بصورت مجزا و یکپارچه، هم از تراز مجله و هم از نظرات سازنده دوستان مطلع شویم تا در شماره های بعدی مطابق با امکانات موجود، اعمال کنیم.

نظرسنجی امکان انتخاب چندگانه دارد که تقاضا می شود که از هر دو بُعد تراز علمی و طراحی حتماً انتخاب نمایید.

مطمئناً شرکت در نظرسنجی و بحث و گفتگو در این تاپیک، برای مدیریت تالار حائز اهمیت می باشد لذا خواهشمند است در این راستا ما را یاری کنید.

با تشکر فراوان:icon_gol:

مدیریت تالار مهندسی مکانیک

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دوستانی که نظر دادند نظری کوتاه هم در مورد مجله بنویسند

علی الخصوص عزیزانی که به گزینه های متوسط و ضعیف رای دادند که ما بتونیم یه سرمشقی از نظرات شما عزیزان داشته باشیم

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

آقو این سایت چرا با اینترنت اکسپلورر مشکل داره؟ یا نکنه اینترنت اکسپلورر من با این سایت مشکل داره؟!

حالا هر چی!

غرض از مزاحمت:

خانم زارع یه چیزی نوشتید گفتم ببینم آیا اشتباه تایپی نبوده آیا؟!

گفتید:

این برج یک استوانه تو خالی با ارتفاع 1000 متر و عرض 400 متر است.

یعنی یک کیلومتر ارتفاع داره؟! تا اون جایی که من میدونم، بلندترین ساختمون جهان حدود 800 متر ارتفاع داره.

لینک به دیدگاه
سلام

غرض از مزاحمت:

خانم زارع یه چیزی نوشتید گفتم ببینم آیا اشتباه تایپی نبوده آیا؟!

گفتید:

این برج یک استوانه تو خالی با ارتفاع 1000 متر و عرض 400 متر است.

یعنی یک کیلومتر ارتفاع داره؟! تا اون جایی که من میدونم، بلندترین ساختمون جهان حدود 800 متر ارتفاع داره.

سلام

آره 1000 متر، درسته

فکر کنم نشه این دو تا رو با هم مقایسه کردا! مساحت برج خلیفه که ارتفاعش 830 متره، 309,473 متر مربعه، در صورتی که برج با قطر 400 متر مساحت حدود 502,400 متر مربع داره از طرفی هم برج استوانه تو خالیه (وزن سازه خیلی کمتره)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...