رفتن به مطلب

درخواست

m@f

ارسال های توصیه شده

سلام روزتون بخیر میخواستم ببینم میتونید یک منبعی که یک برق کش ساختمان نیاز داره رو بهم معرفی کنید ممنون میشم...

سلام دوست من...

قبلا که وب گردی میکردم یه سری سایتارو دیده بودم که پکیج کامل آموزش برق کشی داشتن و میفروختن....به کارت میاد سرچ کنم برات؟؟؟

خودت چیزی سرچ کردی؟؟

لینک به دیدگاه
سلام روزتون بخیر میخواستم ببینم میتونید یک منبعی که یک برق کش ساختمان نیاز داره رو بهم معرفی کنید ممنون میشم...
سلام دوست عزیز به نظر من شما اگر از کتابهای دوره دبیرستان (کار دانش یا فنی حرفه ای) رشته برق ساختمان استفاده کنید بصورت کاملا علمی وکاربردی میتوانید از مطالب آن استفاده کنید با توجه به اینکه کتابهای سالهای گذشته نیز بدرد شما میخورد ؛امیدوارم موفق باشید.
لینک به دیدگاه
سلام دوست من...

قبلا که وب گردی میکردم یه سری سایتارو دیده بودم که پکیج کامل آموزش برق کشی داشتن و میفروختن....به کارت میاد سرچ کنم برات؟؟؟

خودت چیزی سرچ کردی؟؟

sسلام من گشتم ولی یا کامل نبود یا نمیشد دانلود کرد حالا دوباره یه سری میزنم ممنونم آقا مهدی...

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز به نظر من شما اگر از کتابهای دوره دبیرستان (کار دانش یا فنی حرفه ای) رشته برق ساختمان استفاده کنید بصورت کاملا علمی وکاربردی میتوانید از مطالب آن استفاده کنید با توجه به اینکه کتابهای سالهای گذشته نیز بدرد شما میخورد ؛امیدوارم موفق باشید.

سلام ممنونم باید برم دنبالش پیداش کنم...

لینک به دیدگاه
sسلام من گشتم ولی یا کامل نبود یا نمیشد دانلود کرد حالا دوباره یه سری میزنم ممنونم آقا مهدی...

تو سایت نمیتونی کامل پیدا کنی باید بخری....یه سر برو انقلاب کتابای خوبی داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...