رفتن به مطلب

نرم افزار oee شركت سازه گستر سايپا

ارسال های توصیه شده

اين نرم افزار كه با اكسس تهيه شده مربوط به شركت سازه گستر سايپا هستش. كاربري راحتي داره و تمامي اطلاعات قابل تعريف است..

OEE-resized-600.jpg

روش استفاده:

ابتدا فايل oeedb روي توي يه فولدر به نام oee قرار داده و فولدر رو در شاخه اصلي درايو c بذاريد.

سپس فايل oee رو اجرا كنيد.

موفق باشيد:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
فایل یالا یعنی چی

پسورد جواب نمیده

داخل پوشه دو تا فایل هست فایل oee به محض اجرا ماکروش فعال میشه و از قسمت addin باید سطح دسترسی رو اجرا کرد که پسوردش عدد 1 هست فایل دومی oeedb پسوردش 4321 هست ، من خودم این برنامه رو بررسی کردم جداول و ارتباطاتش بیش از نیاز پیچیده هست ، معمولا فایل های اکسس هم خیلی زود خراب میشه که این فایل هم این ایراد رو داره ، چند سال پیش که تو یه شرکت تولیدی کار میکردم فایل oee رو با اکسل درست کردم که خیلی ساده تر و کاراتر بود

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
دوستان سلام

روش استفاده از برنامه oee رو کسی میتونه مختصر بگه؟

ممنون

oee تو نت شاخصی است برای بررسی اثربخشی ماشین الات که از حاصل ضرب سه شاخص در دسترس پذیری، کیفیت و کارایی بدست میاد میشه در مدیریت تولید برای سنجش عملکرد سلول های کاری هم استفاده کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...