رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب موضوع پروژه برق

m@ry@71

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان،

من واسه پروژه سه موضوع دارم که باید یکیشو انتخاب کنم.

1.التراسونیک 2.دیسپاچینگ 3.تولید پراکنده

اولی بیشتر به گرایشم میخوره اما مطلبش کمه، دومی بیشتر قدرتیه و اما مطالبش بالاست! سومی هم روش تاکیدی نکردم.

بنظرشما برم دنبال کدوم؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من :icon_gol:

به نظر من موضوع هر چقدر بیشتر به گرایشت نزدیک باشه همونقدر بهتره، برای اینکه در آینده وقتی میخوای با مدرک الکترونیک جایی استخدام بشی، کسی

ازت توقع نداره که مطالب قدرت رو هم بلد باشی، اما هرچه بیشتر از الکترونیک سر در بیاری همونقدر ارزش مدرکت بالاتر میره :a030:

یه نکته دیگه هم بگم و اونم اینکه امروزه دیگه درباره هیچ موضوعی نمیشه گفت مطلب کم وجود داره، خوشبختانه در مورد تمام موضوعات به اندازه کافی منبع و

اطلاعات وجود داره، از دست نوشته های فارسی بگیر تا کتب و مقالات انگلیسی :a030:

به هر حال چون قراره مدتی وقت روی این کار بزاری بهتره درست انتخاب کنی، تمام شرایط رو در نظر بگیر دوست من :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون میشم اگه مطلبی راجع به سنسورهای التراسونیک داشتید برام بذارید.

(البته بجز مطالبی که تو گوگل هست!:a030:)

تقريبا ميشه گفت مطلبي وجود نداره كه گوگل پيدا نكنه :w16:

اگه منبع فارسي به اندازه كافي پيدا نكردين از منابع و مقالات انگليسي استفاده كنيد دوست من :a030:

همينطور اگه تو قسمت جستجوي همين انجمن كه بالاي صفحه قرار داره يه كلمه التراسونيك رو سرچ كنيد مطالب خوبي پيدا ميشه :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...