رفتن به مطلب

کمک درمورد تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 1392

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان گل:icon_gol:....

خب همینطور که میدونید نتایج ارشد اومده و در چند روز اخیر هم خیلی ها درگیر ثبت نام هستن....

به لطف خدا منم دانشگاه علم و صنعت روزانه قبول شدم، اما یه جورایی حس تهران رفتن رو ندارم، با اینکه دانشگاه خوبیه و خوابگاه و همه چیز ردیفه، اما دلم می خواد مشهد بمونم.

من اولویت 9 ام قبول شدم، اولویت 8 ام من روزانه تبدیل و 7 ام من هم روزانه طراحی دانشگاه فردوسی هست، رشته ای هم که دانشگاه علم وصنعت قبول شدم، مجموعه مهندسی مکانیک و گرایش مهندسی ماشین های ریلی هست.... قبلا در رابطه با این گرایش تحقیقاتی انجام دادم، و اونو توی اولویت 9ام خودم گذاشتم!!! موقع انتخاب رشته همه چیز خوب بود اما در چند هفته اخیر کلا شرایط یه جوریه که می خوام مشهد بمونم....

در رابطه با جابه جایی و یا انتقالی هر چی به سازمان سنجش زنگ زدم نتیجه ای نگرفتم!!!

هفته پیش هم رفتم دانشگاه علم و صنعت ثبت نام کردم:4564:!!!

اما شرایط الان کاملا متفاوته!!! می خوام بدونم آیا الان که رفتم و ثبت نام کردم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم!؟؟؟

آیا امکانش هست که بتونم جامو با کسی دیگه که فردوسی قبول شده عوض کنم؟

اگه هست چطوری؟ و چگونه؟ :hanghead::hanghead:

مرسی....

لینک به دیدگاه

خب همینطور که میدونید نتایج ارشد اومده و در چند روز اخیر هم خیلی ها درگیر ثبت نام هستن....

به لطف خدا منم دانشگاه علم و صنعت روزانه قبول شدم، اما یه جورایی حس تهران رفتن رو ندارم، با اینکه دانشگاه خوبیه و خوابگاه و همه چیز ردیفه، اما دلم می خواد مشهد بمونم.

من اولویت 9 ام قبول شدم، اولویت 8 ام من روزانه تبدیل و 7 ام من هم روزانه طراحی دانشگاه فردوسی هست، رشته ای هم که دانشگاه علم وصنعت قبول شدم، مجموعه مهندسی مکانیک و گرایش مهندسی ماشین های ریلی هست.... قبلا در رابطه با این گرایش تحقیقاتی انجام دادم، و اونو توی اولویت 9ام خودم گذاشتم!!! موقع انتخاب رشته همه چیز خوب بود اما در چند هفته اخیر کلا شرایط یه جوریه که می خوام مشهد بمونم....

در رابطه با جابه جایی و یا انتقالی هر چی به سازمان سنجش زنگ زدم نتیجه ای نگرفتم!!!

اما شرایط الان کاملا متفاوته!!! می خوام بدونم آیا الان که رفتم و ثبت نام کردم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم!؟؟؟

مرسی....

شما حالا برو

بعد فوقش انتقالی میگیری اگه بد بود:vahidrk:

یه ترم برو فعلا:w16:

لینک به دیدگاه
شما حالا برو

بعد فوقش انتقالی میگیری اگه بد بود:vahidrk:

یه ترم برو فعلا:w16:

شنیدم رشته خوبیه!!! منم مشکلی با رشته ندارم!!! اما یه مشکل اساسی اینه که کار مو از دست میدم!!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
شنیدم رشته خوبیه!!! منم مشکلی با رشته ندارم!!! اما یه مشکل اساسی اینه که کار مو از دست میدم!!:icon_pf (34):

نگران کار نباش

خدا بزرگه

اگه الان شاغل هستی، تهران هم که اومدی میتونی شاغل بشی

اما یه چیزی که هست اینه که کارشناسی ارشد خوندن یه سری از این مشکلاتم کنار خودش داره:w16:

ولی عاخه آدم دانشگاه روزانه ی علم و صنعت اونم مهندسی مکانیک رو ول میکنه عاخه:vahidrk:

شما حالا یه ترم برو دانشگاه

بعدشم احتمال زیاد بهت انتقالی میدن اگه بخوای:w16:

لینک به دیدگاه
نگران کار نباش

خدا بزرگه

اگه الان شاغل هستی، تهران هم که اومدی میتونی شاغل بشی

اما یه چیزی که هست اینه که کارشناسی ارشد خوندن یه سری از این مشکلاتم کنار خودش داره:w16:

ولی عاخه آدم دانشگاه روزانه ی علم و صنعت اونم مهندسی مکانیک رو ول میکنه عاخه:vahidrk:

شما حالا یه ترم برو دانشگاه

بعدشم احتمال زیاد بهت انتقالی میدن اگه بخوای:w16:

تا ببینیم خدا چی میخواد....

مرسی علی جان.....:icon_gol:.....

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

مرسی....

بعد از ثبت نام هم امکان استفاده از تکمیل ظزفیت هست ولی هر رشته ای که قبول شدید انتخاب قبلی تون میسوزه و باید همین جدید رو برید...بنابراین با دقت انتخاب کنید
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
بعد از ثبت نام هم امکان استفاده از تکمیل ظزفیت هست ولی هر رشته ای که قبول شدید انتخاب قبلی تون میسوزه و باید همین جدید رو برید...بنابراین با دقت انتخاب کنید

سلام مرسی از پاسختون....

ببخشید دیر جواب دادم.:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...