رفتن به مطلب

دعوت به همکاری برای راه اندازی فروشگاه- فروش نرم افزار

3Tilla

ارسال های توصیه شده

سلام

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ویژه فروش نرم افزار و ... نیازمند فردی خلاق ،مجرب میباشیم.

سایت فعلی در مرحله تست میباشد و قالب فروشگاه( پرستا شاپ) و ماژول های مورد نیاز در دسترس است.

از کلیه علاقمندان جهت همکاری درخواست می شود در این تاپیک یا با فرستادن پیغام خصوصی آمادگی خود را اعلام کنند.

ترجیحا ایمیل و نمونه کار های - لینک فروشگاه اینترنتی - رو برام بفرستین.

اولویت با افراد با تجربه مرتبط هست.

ممنونم

لینک به دیدگاه

هر کدوم از دوستان که مایلند میتونن ایملشون رو بفرستن تا فایل شرایط و دیزاین رو بفرستم براشون

بعد میگن بیاین پروژه هاتونو اینجا بگین

هیچکی نمیاد انجام بده:w000:

لینک به دیدگاه

خب توضیحاتت کمه یکم باید بیشتر اطلاعات بدی تا طرف تواناییاشو ست و مقایسه کنه من خودم نفهمیدم دقیقا دنبال چه آدمی میگردین این شرایطی هم که گزاشتید درصد خیلی کمی از کل اینترنت بهش پرداختند و یک کار تخصصی هست

شما اول بگو چه توانایی هایی لازمه برای اینکار اطلاعات رو کامل بزار همینجا موکول نکن به پیغام خصوصی چون اینجا راحت تر بچها میتونن نظرات رو ببیند و مقایسه کنند کار خودتم راحت تر میشه:a030:

لینک به دیدگاه

ممنون علیرضا

ببینید من یه فایلی باید بفرستم که توش Mockup های طراحی شده و چیدمان هست

سایت فعلا بالاست ولی خیلی داغونه:icon_pf (34):

میخوام کسی باشه که با پرستا شاپ و ماژول ها و کلا درگاه های پرداخت آشنایی کامل داشته باشه

برنامه نویس نمیخوایم

دیزاینر نمیخوایم

نویسنده و آپ کننده نمیخوایم

بازاریاب نمیخوایم

کسی که بره خرید رو بخره یا تحویل بده نمیخوایم

قالب هایی که داریم و یه سری ماژول پاژول

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فعلا سایت با این بالا اومده و اصلا راضی نیستیم

احتمالا همون سبز و خاکستری رو استفاده کنیم

اکی؟:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

با سلام من با اوپن کارت فروشگاه مایکروسافت و پرستا شاپ فروشگاه آتی مارکت کار کردم یعنی طراح سایت سایت رو درست کرده و خالی از هرچیزیه منم محصولات و دسته بندی و بنر رو همه کارهاشو خودم کردم نمونه کارم فروشگاه مایکروسافت هست که از سال 90 تا الان دارم تو این فروشگاه کار می کنم، اینم لینک فروشگاه مایکروسافت که عاشقشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...