رفتن به مطلب

مسابقه طراحی و شیت بندی

*mini*

ارسال های توصیه شده

خووووووووووووووووووووووبhapydancsmil.gif

بازم مسابقه داریم از نوعِ جدیــــــــــــــدش:w02:

اما اول معرفی مسابقه:ws3:

خوب...دوستااان این مسابقه مخلوطی از شیت بندی و راندو هست...یه موضوع واسه طراحی میدیم بهتون شما این موضوع رو با پلان نما و مقطع و اگر وقت شد پرسپکتیو، طراحی میکنین...راندو میکنین و در نهایت شیت بندیش میکنین و برای ما میفرستین:w02:

هم میتونه کامپیوتری باشه کارتون هم دستی(هم شیت بندی هم طرحاتون)

بعد نظر سنجی گذاشته میشه و طبق روال مسابقات همیشگی به نفر برتر امتیاز و مدال داده میشه...راستی، کارها نقد هم میشن:w02:

x4ivmud9hpen58jkx1rh.gif

خوب....حالا کسایی که موافقن اعلام کنن تا مسابقه رو شروع کنیمhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

• Like 27
لینک به دیدگاه
:w02:قربون شما

ئه تو پست قبلی یادم رفت نظرمو بگم:ws28:

نظر کاملا مثبت من اینه که پلان بدید وبعد طراحی نما و ........بخواید اینطوری که موضوع و اعلام کنید ما بریم برای پلان و.......میشه مثل طرح های تو یونی که استاد میاد میگه

موضوع مثلا بیمارستانه شما برید روش کار کنید بنظرم یکم زمان بره اما اگه پلان و خودتون تعیین کنید بهتر باشه:w02:

• Like 13
لینک به دیدگاه
ئه تو پست قبلی یادم رفت نظرمو بگم:ws28:

نظر کاملا مثبت من اینه که پلان بدید وبعد طراحی نما و ........بخواید اینطوری که موضوع و اعلام کنید ما بریم برای پلان و.......میشه مثل طرح های تو یونی که استاد میاد میگه

موضوع مثلا بیمارستانه شما برید روش کار کنید بنظرم یکم زمان بره اما اگه پلان و خودتون تعیین کنید بهتر باشه:w02:

خوب ما موضوعاتی مثه بیمارستان رو نمیخوایم که یه کار واقعا زمان برِ که توو 1 ترم هم به زوور جمع میشه.....یه موضوع ساده میدیم ...مثلا خونه ویلایی(حالا چند طبقه یا 1 طبقه)...کافی شاپای بین راهی یا کافی شاپای کوچیک و از این چیزا...نه پروژه های بزرگی مثه بیمارستان یا مجموعه تجاری یا حتی هتل...اپارتمان هم نه....موضوعات ساده ای که بشه توو1 2 رووز جمعش کرد:w16::a030:

نظرم با پلان دادن هم مثبتِ....منتها اونجوری بیشتر طراحی نما میشه .... اما برای شروع میشه رووش حساب کرد:w16:مرسی مینا جوونhapydancsmil.gif

• Like 12
لینک به دیدگاه
من موافقم ولی به نظرم حتی یه موضوع کوچیک هم بیشتر از دو روز وقت می خواد :ws52:

اخی....

دوست من 2 روز مثال بود :w16:....

مطمئنا 1 هفته به شما وقت داده خواهد شد تا بتونین کار رو جمع کنین...یه کار کوچیک بیشتر از 1 هفته دیگه ططول نمیده:a030:

• Like 8
لینک به دیدگاه
اخی....

دوست من 2 روز مثال بود :w16:....

مطمئنا 1 هفته به شما وقت داده خواهد شد تا بتونین کار رو جمع کنین...یه کار کوچیک بیشتر از 1 هفته دیگه ططول نمیده:a030:

یک هفته خوبه

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااااااااااااااااام.دلم برای همتون تنگ شده بووووووووووود.اخه یه مدت نبودم.چه تغییرتحولاتی!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم با یه هفته موافقم!!!:w16::a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

منم 100 درصد موافقم، هرچند این روزا خیلی درگیرم ممکنه نرسم دور اول شرکت کنم:sigh:

اما پیشنهادم اینه که کارا یا دستی طراحی و شیت بندی بشه یا کامپیوتری! چون در مقایسه کار دستی و کامپیوتری عادلانه نیست کنار هم قرار بگیرن!:ws37:

• Like 8
لینک به دیدگاه
منم 100 درصد موافقم، هرچند این روزا خیلی درگیرم ممکنه نرسم دور اول شرکت کنم:sigh:

اما پیشنهادم اینه که کارا یا دستی طراحی و شیت بندی بشه یا کامپیوتری! چون در مقایسه کار دستی و کامپیوتری عادلانه نیست کنار هم قرار بگیرن!:ws37:

بله..دقیقا همین کارو میکنیم....:w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...