رفتن به مطلب

معرفی وب سایت wunderlist

ارسال های توصیه شده

درود .

مدتی بود شدیدا درگیری ذهنی و با کمبود وقت دچار بودم و به دلیل مشغله ای که داشتم هیچوقت کارامو نمیتونستم تا آخر پیش ببرم یا اصلا شروع کنم

تو این مدت کتابهای زیادی درباره مدیریت زمان و ... میخوندم ولی بعد از خوندن این کتابها هیچوقت نتونستم بهش عمل کنم

به این فکر افتادم یه سایتی طراحی کنم که کارهای روزانمو در این ثبت کنم ولی حتی واسه این پروژه شخصی خودم هم وقت نداشتم ...

تا اینکه نهایت با این سایت آشنا شدم ...

بعد از آشنایی با این سایت و ثبت نام تقریبا همه کارام رو ریل افتاد .

screenshot.jpg

به محض اینکه یک ایده یا کاری به ذهنم میرسید در این سایت ثبت میکردم و هر موقع در حد چند دقیقه هم وقتم خالی میشد رو این لیست فکر میکردم و مواردی رو بهش اضافه میکردم.

کارهامو طبق همین لیست پیش بردم و با پیگیری های که خودم داشتم تقریبا الان به تمامی کارهای میرسم با این سایت یه سری بی برنامگی هام برطرف شد و الان هم در خدمت شمام.

چون حس میکردم شاید اکثر دوستان با این مشکل مواجه شدن تصمیم گرفتم یه تاپیک برای معرفی این سایت بزنم شاید گره از کار یه نفر باز کنه.

این سایت نسخه تحت وب / ویندوز / مک و ... رو داره یعنی شما به هر طریقی میتونید به اطلاعات خودتون دسترسی داشته باشید

کار کردن باهاش هم خیلی راحته ... هر کدوم از دوستان مشکلی داشت تو همین تاپیک اعلام کنه

در ادامه امکانات سایت رو حتما میارم تا بیشتر با این سایت اشنا بشیم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

موفق باشید :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...