رفتن به مطلب

دکوراسیون اتاق خواب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من تازه توی سایت عضو شدم و یه سوال دارم میخواستم ببینم کسی هست راهنماییم کنه.

میخوام دکوراسیون اتاقم رو با رنگ مشکی ست کنم.اما احساس میکنم شاید رنگ مناسبی نباشه اما از اون جایی که رنگ مورد علاقم هست دوست دارم بدونم برای اتاق خواب چه جوری و با ترکیب چه رنگایی میشه ازش استفاده کرد.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من تازه توی سایت عضو شدم و یه سوال دارم میخواستم ببینم کسی هست راهنماییم کنه.

میخوام دکوراسیون اتاقم رو با رنگ مشکی ست کنم.اما احساس میکنم شاید رنگ مناسبی نباشه اما از اون جایی که رنگ مورد علاقم هست دوست دارم بدونم برای اتاق خواب چه جوری و با ترکیب چه رنگایی میشه ازش استفاده کرد.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز...خوش اومدید؛

در وهله اول و پیرو حرف خودتون میشه گفت استفاده تنها از رنگ مشکی در دکوراسیون و هیچ فضایی خصوصا اتاق خواب که اصلی ترین محل آرامش جسم و روح هست شاید خوب به نظر نیاد،که جدای از تاثیرات نا مطلوب بر روحیه جو نامناسبی رو حاکم می کنه، از طرفی انتخاب و هماهنگ کردن سایر وسایل رو به نوعی برای ما محدود میکنه.در مجموع هر چه فضای اتاق خواب روشن تر و شادتر انتخاب باشه در روز هنگام باعث پویایی و بالا رفتن اعتماد به نفس و به تبع اون افزایش راندمان کارهای روزانه و ... ، از طرفی به هنگام شب و زمان های استراحت باعث آرامش و آسودگی خاطر میشه که همه اینها منجر به زندگی مطلوب تر خواهد بود....با همه این تفاسیر و نظر به این که رنگ مورد علاقه تون مشکی هست...،پیشنهاد من تلفیق رنگ سیاه و سفید برای دکوراسیون اتاق تون هست.رنگ سفید باعث روشنایی فضا میشه و از شدت و تمرکز خاص مشکی کم میکنه و دید خوبی بوجود می اره.از طرفی با انتخاب وسایل و هماهنگی طیف رنگی فضای اتاق شیک و مدرن میشه.

استفاده از بر چسب های دیواری و چراغ مطالعه هم زیبایی دو چندانی به اتاق میده. اینجا 1 نکته جالب هم هست که شاید باعث جلوه گری بیشتر بشه و اون استفاده از تک تابلو ،گلیم ،فرش و گلدان به رنگ صورتی ،ابی یا سبز ملایم هست که باعث نشاط و جذب نگاه و جلوگیری از خستگی بصری میشه و به نوعی سمبلی از دخترونگی رو به همراه خواهد داشت.

امیدوارم تونسته باشم کمک ناچیزی کرده باشم....چند مدل از دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید براتون قرار می دم.

موفق باشید:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
مرسی از راهنمایی بسیـــار خوبتون واقعا ممنونم فقط یه سوال کوچولوی دیگه.به نظر شما تلفیق چه رنگی همراه با مشکی و سفید برای اتاق خواب بهتره؟؟:love070:

خواهش می کنم.....:a030:

دوست عزیز همونطور که تو پست قبلی هم اشاره کردم برای جلوگیری از یکنواختی و کسل کنندگی فضای اتاق بهتره از چند تا اثاثیه خاص مثل پرده،قاب عکس پوستر و از این دست وسایل حتی تزیینی با رنگ های ملایم و جذب کننده مثل آبی،صورتی ، بنفش (از درجه خلوص پایین ) یا از رنگها گرم مثل قهواه ای و نارنجی استفاده کنید که برای اتاق خواب هم مناسبه.البته تو این مورد از سلیقه شخصیتون کمک بگیرید خیلی خوبه و این که چه ترکیب رنگی رو بیشتر دوست دارید و همون رو تو چیدمان انجام بدید.البته همه این رنگ ها رو که گفتم در کنار سادگی سیاه و سفید خیلی زیبا تر جلوه می کنه و فضای چشم نوازی رو بوجود میاره.

فقط فراموش نکنید که باعث شلوغ کاری و چند رنگی اتاقتون نشه....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...