رفتن به مطلب

کمکککککککککک

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها حالتون خوبه؟من دیروز از بالای کوه یه جوجه پیدا کردم ولی نمیدونم جوجه کدوم پرنده س.خیلیم ناز و شلوغه :ws3:عکسشو میذارم اینجا توروخدا یکی راهنماییم کنه مرسی :)22440619120218005445.jpg

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها حالتون خوبه؟من دیروز از بالای کوه یه جوجه پیدا کردم ولی نمیدونم جوجه کدوم پرنده س.خیلیم ناز و شلوغه :ws3:عکسشو میذارم اینجا توروخدا یکی راهنماییم کنه مرسی :)22440619120218005445.jpg

فکر کنم کبک باشه:ws38:

لینک به دیدگاه

من یه ساعت دنبال لونه و مامانش گشتم ولی پیدا نکردم و چون هوا طوفانی بود ترسیدم از سرما بمیره واس همین ورش داشتم :( ولی کبک نیستا چون من عکس بچه کبکو تو نت دیدم فرق میکرد.پاهاش چاق بود

لینک به دیدگاه

چقدر هم بداخلاق افتاده!

کار پسندیده ای کردید! :ws31:

فکر نمیکنم کبک باشد. کبکها پرهای کم حجم تر و مرتب تری دارند و پاهایشان هم قرمز مایل به نارنجی است.

ولی اگر عکس نیمرخش را هم بگذارید تا نوکش معلوم شود، :ws3: شاید تشخیصش برای دوستان راحت تر باشد.

لینک به دیدگاه
اینم عکس جوجو از نیمرخ :ws3:

مرسی پانیسا جون ولی پاهاشون باهم فرق داره :ws52:

29410887789353361626.jpg

داداشش جوجه یه روزست خوب:hanghead:

تنش کوچیکه پاهاش گنده به نظر میاد :hanghead:

اینارو ببین

6i8t7eyoec5bhqp8rtnc.jpg خانوادشونه :w02:

572wkxokxj8hk9g84dhb.jpg

nr4mqylga3jjyu2hm918.jpg

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...