رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام ، خسته نباشید ، من موضوع پروژم بانک سوالاته باید سوالات پایان ترم یا میان ترم درس ترمودینامیک پیشرفته ی دانشگاههای مختلف را جمع آوری کنم ، ولی اکثر دانشگاهها اجازه ی ورود نمیدن ، می خواستم خواهش کنم اگه کسی دانشجوی دانشگاههای دولتی اینجا کمک کنه . ممنون

لینک به دیدگاه
سلام ، خسته نباشید ، من موضوع پروژم بانک سوالاته باید سوالات پایان ترم یا میان ترم درس ترمودینامیک پیشرفته ی دانشگاههای مختلف را جمع آوری کنم ، ولی اکثر دانشگاهها اجازه ی ورود نمیدن ، می خواستم خواهش کنم اگه کسی دانشجوی دانشگاههای دولتی اینجا کمک کنه . ممنون

درود..با توجه به اینکه الان نزدیک امتحانات است، از دوستان تبدیلی بخواهید بلافاصله بعد از امتحان صورت سوال رو یادداشت کنند و به شما بدهند.

لینک به دیدگاه
ممنون از اینکه جواب دادین ، ولی من باید تا هفته آینده (قبل امتحانات ) تحویل بدم .

از آنجاییکه خیلی از اساتید سبک سوالاتشون تغییری نمیکنه به راحتی سوالاتشون رو در اختیار بقیه قرار نمیدن....ولی با این حال میشه مثال های جزوات رو هم بررسی کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...