رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

[h=1][/h]

All-Video-Sound-Extractor-1.3.1.jpg

تاکنون برای شما هم پیش آمده که از یک موزیک خوشتان آمده باشد اما فقط فایل تصویری آن را داشته باشید؟ مثلا قسمتی از یک فیلم که آهنگ یا بخش خاصی از آن توجه شما را به خود جلب کرد و شما بخواهید فایل صوتی آن را تهیه کنید و در سایر دستگاه ها مانند

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
، تلفن همراه و ... به همراه داشته باشید. در این صورت شما می بایست از نرم افزارهای تبدیل استفاده کنید. این یک راه حل ساده برای انجام چنین کاریست و باید صوت را از تصویر استخراج نمائید. در این بخش از سایت میهن دانلود به معرفی نرم افزاری برای این کار خواهیم پرداخت. به کمک نرم افزار
که حجم کمی نیز دارد می توانید صدا را از فایل های تصویری جدا کنید. توسط این نرم افزار قادرید تا تمامی صداهای یک فیلم تصویری را جدا کرده و آن را به صورت تفکیک شده و در قالب فرمت هایی همچون WMA ,MP3 يا
در اختیار داشته باشید. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و محیط کاربری ساده و کاربرپسندی دارد که هر کاربری قادر به کار با آن خواهد بود. برای استخراج صدای یک فایل تصویری تنها کافیست فایل تصویری را وارد نرم افزار کنید و با یک کلیک از آن خروجی گرفته و در فرمت های صوتی ذخیره نماید. سرعت بالای تبدیل فایل تصویری به صوتی از دیگر قابلیت های این نرم افزار کم حجم است. نرم افزار فوق محصولی از شرکت
می باشد که قابل نصب بر روی نسخه های مختلف ویندوز می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار

:

- تبدیل آسان فایل های تصویری به صوتی

- امکان ذخیره سازی فایل های خروجی در فرمت های WMA ,MP3 يا WAV

- سرعت بالا در تبدیل فرمت از فایل تصویری به صوتی

- متشکل از یک ورودی و خروجی برای تبدیل فرمت

- محیط کاربری ساده و کاربرپسند

- حجم کم و استفاده بسیار آسان از برنامه

- پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز

- و ...

[h=3]لینک دانلود:[/h]

• برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• رمز و منبع:

[h=3][/h]

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

این نرم افزار رو دانلود کردم بعد میخوام ازروی یه فیلم که توی موبایل صدا استخراج کنم نمیشه اصلا شناسایش نمیکنه !!!!!!!!!!!!!!!! میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون فیلم رو من اینجا اپلود میکنم ببینید!!!!!!!

البته فیلم نیستا مربوط به مسابقه استعداد یابی که خود موزیکش بدون شعر روی سریال دردسرهای عظیم بود

اپلودش کردم اینم لینک دانلودش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
این نرم افزار رو دانلود کردم بعد میخوام ازروی یه فیلم که توی موبایل صدا استخراج کنم نمیشه اصلا شناسایش نمیکنه !!!!!!!!!!!!!!!! میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون فیلم رو من اینجا اپلود میکنم ببینید!!!!!!!

البته فیلم نیستا مربوط به مسابقه استعداد یابی که خود موزیکش بدون شعر روی سریال دردسرهای عظیم بود

اپلودش کردم اینم لینک دانلودش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

فرمت mp4 رو ساپورت نمی کنه، برنامه ش هم قدیمی هست.

نرم افزار واسه اینکار زیاده، اینجا می تونین نرم افزار زیادی واسه ی اینکار پیدا کنین:

(اولین نرم افزار لینک بالا) هم کار همون نرم افزار رو انجام میده، ولی امکان انتخاب قسمت خاصی از فایل رو نداره، کلش رو به یه فرمت صوتی تبدیل می کنه، این فایل رو هم با همون تبدیل کردم:

لینک به دیدگاه

من الان از این استفاده کردم عالیههههههههههههههههههههههههههههههه

big_a0292749d1b46bd26fafddf9fbb7d96c.jpg

[h=1]نرم افزار استخراج صدا از فیلم Free Video to MP3 Converter 2.8[/h]

شاید برای شما پیش آمده بخواهید آهنگ یک فیلم را بردارید و دوست داشته باشید آهنگ فیلم مورد نظرتان را با فرمت Mp3 و با کیفیت بالا ذخیره کنید . این خواسته ای هست که در برخی از مواقع در هنگام دیدن فیلم به ذهن کاربران می رسد.

Video To MP3 Converter یک نرم افزار آسان در کاربرد برای استخراج صداها از فایل های تصویری همچون avi, mpg, mpg, mp4,wmv, asf, mov,qt, 3gp,3g2 and flv و سپس بعد از استخراج صدا از فرمت های ذکر شده ، صوت را به فرمت MP3 تبدیل می کند . این استخراج و تبدیل بدون هیچ گونه افت کیفیت انجام می شود و شما به راحتی چند کلیک می توانید به مقصود خود برسید . در ضمن شما می توانید کیفیت مورد نظر خود را نیز داشته باشید و این تنظیم در نرم افزار قابل انتخاب است . همچنین نرم افزار قابلیت اضافه کردن تگ به آهنگ ها را نیز دارد. یکی دیگر از قابلیت های استخراج آهنگ از چند فیلم به صورت همزمان می باشد . قابلیت های کلیدی نرم افزار Video to MP3 Converter 2.8 _ کاربری بسیار آسان برای کاربران _ استخراج صوت از فرمت های تصویری مانند AVI, WMV, MPEG و… و تبدیل صوت به فرمت MP3 _ تبدیل سریع _ سرعت در انجام استخراج و تبدیل _ قابلیت استخراج از چند فایل به طور همزمان _ دارا بودن پلیر داخلی برای پخش آهنگ _ حفظ کیفیت صدا _ کم حجم بودن نرم افزار _ سازگاری با اکثر ویندوز ها _و…

برای دانلود

کلیک کنید

رمز

منبع: میهن دانلود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...