رفتن به مطلب

آبنمای الکترونیکی

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان و مهندسان عزیز

من یه پروژه قراره اجرا کنم به صورت نمونه برای درس میکروکنترلرم که آبنمای الکترونیکی هست میخواستم ببینم کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه مداری که میخوام به وسیله اون صدا رو به میکرو بدم که با توجه به موزیک ورودی بتونم پمپهای خروجی رو کنترل کنم چطوری باید طراحی کنم فقط تنها چیزی که میدونم اینه که باید ورودی رو به adc بدم خیلی ممنون میشم اگر دوستان نمونه مداری دارند که تا حدودی کمکم کنه نقشه اون رو برام بذارن.(مدار ورودی)

تشکر میکنم از دوستانی که وقت میذارن و بنده رو راهنمایی میکنن.

لینک به دیدگاه
سلام خدمت دوستان و مهندسان عزیز

من یه پروژه قراره اجرا کنم به صورت نمونه برای درس میکروکنترلرم که آبنمای الکترونیکی هست میخواستم ببینم کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه مداری که میخوام به وسیله اون صدا رو به میکرو بدم که با توجه به موزیک ورودی بتونم پمپهای خروجی رو کنترل کنم چطوری باید طراحی کنم فقط تنها چیزی که میدونم اینه که باید ورودی رو به adc بدم خیلی ممنون میشم اگر دوستان نمونه مداری دارند که تا حدودی کمکم کنه نقشه اون رو برام بذارن.(مدار ورودی)

تشکر میکنم از دوستانی که وقت میذارن و بنده رو راهنمایی میکنن.

درود دوست خوبم...

پروژه خیلی سنگینه

بچه های الکترونیک دراین حد میکرو نمیخونن..

مگه اینکه خودشون علاقه داشته باشن و برن سمتش...

میخوای از بچه های هم رشته خودت هم بپرس شاید اونجا هم کسی بود

من خودم هم برات دنبالش میگردم

شاید تونستم یه کوچولو کمکت کنم:a030:

لینک به دیدگاه
درود دوست خوبم...

پروژه خیلی سنگینه

بچه های الکترونیک دراین حد میکرو نمیخونن..

مگه اینکه خودشون علاقه داشته باشن و برن سمتش...

میخوای از بچه های هم رشته خودت هم بپرس شاید اونجا هم کسی بود

من خودم هم برات دنبالش میگردم

شاید تونستم یه کوچولو کمکت کنم:a030:

احتمالا امیر بلد باشه...اون به میکرو خیلی علاقه داره..

حالا فردا بهش میگم یه سر بیاد شاید تونست کاری کنه

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی ممنون از دوستان که لطف میکنین و وقت میذارین و کمکم میکنین.

من خودمم اگه چیزی پیدا کردم میذارم که دوستان دیگه هم استفاده کنن تا در آخر که بصورت کامل پروژه رو انجام دادم بذارمش رو سایت برای استفاده همه دوستان و اساتید

با تشکر از همه

لینک به دیدگاه
سلام

من خودمم اگه چیزی پیدا کردم میذارم که دوستان دیگه هم استفاده کنن تا در آخر که بصورت کامل پروژه رو انجام دادم بذارمش رو سایت برای استفاده همه دوستان و اساتید

با تشکر از همه

مرسی خانوم مهندس

لطف میکنی خیلی هم عالی میشه اینجوری

ما منتظر هستیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

با تشکر از همه

معمولا اینجور پروژه هارو واسه فروش میذارن از نت نمیشه کمک گرفت.....از استادای میکرو کمک بگیر یه استاد داریم مغزه خیلی کارش درسته

لینک به دیدگاه

فرمایش دوست عزیزمون که گفتن با plc اجرا میشه کاملا صحیح هستش چون اگه از سلونوئید بخواهیم استفاده کنیم هم خیلی سخت میشه هم نویز وحشتناکی داره ولی plc خیلی آسونتره نسبت به میکرو چون دستمون برای انتخاب وسایل هم بازتره,ولی ما میخوایم خیلی ساده به عنوان نمونه با موتورهای آب پاش ماشین اجرا کنیم سمت خروجی و برنامه نویسی میکرو مشکلی نداریم فقط قسمت ورودی یکم اذیت میکنه چون آنالوگه. یه فیلم در موردش دیشب گیر آوردم شاید بشه ازش یه چیزایی یاد گرفت.

بازم ممنونم از استادان و دوستان عزیز بخاطر راهنمایی هاشون.

لینک به دیدگاه
فرمایش دوست عزیزمون که گفتن با plc اجرا میشه کاملا صحیح هستش چون اگه از سلونوئید بخواهیم استفاده کنیم هم خیلی سخت میشه هم نویز وحشتناکی داره ولی plc خیلی آسونتره نسبت به میکرو چون دستمون برای انتخاب وسایل هم بازتره,ولی ما میخوایم خیلی ساده به عنوان نمونه با موتورهای آب پاش ماشین اجرا کنیم سمت خروجی و برنامه نویسی میکرو مشکلی نداریم فقط قسمت ورودی یکم اذیت میکنه چون آنالوگه. یه فیلم در موردش دیشب گیر آوردم شاید بشه ازش یه چیزایی یاد گرفت.

بازم ممنونم از استادان و دوستان عزیز بخاطر راهنمایی هاشون.

ایشالله که درست میشه ...:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...