رفتن به مطلب

مطالعات و طرح پیشنهادی محله دهقانویلا - منطقه 5 کرج (پویا نمایی ـ متحرک)

نظرتون درباره این نمونه کار چیست؟  

16 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظرتون درباره این نمونه کار چیست؟

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان عزیز.
محله دهقان ویلا از محلات منطقه 5 کلانشهر کرج می باشد. با توجه به موقعیت خوب این محله در منطقه و شهر، این محدوده به عنوان محدوده مورد مطالعه من در پروژه یکی از واحدهای درسی طرح شهرسازی قرار گرفت. شاید اعضایی باشند که این مطالعه در پروژه ها و کارهای در دست اقدامشون به درد بخور باشه. از این رو گفتم مطالعات مختصر پایه ای این محله و شیت طرح نهایی مربوط به اون رو اینجا قرار بدم تا مورد استفاده تون قرار بگیره.
از سایر دوستان و اعضا هم که علاقمند به طرحهای شهرسازی هستند هم می خوام که در صورت امکان این فایلها رو ببینند و نظرشون رو اعلام کنند. خیلی ممنون میشم که نظرتون رو نسبت به مطالعه و نحوه کار من بهم بگید تا برای تقویت و ارائه بهترش کار کنم. ممنون.

بلندگوهای کامپیوترتون رو روشن کنید! امیدوارم که خوشتون بیاد

>
فایل اول که شامل مطالعه اولیه است بصورت پویانمایی و متحرک در قالب فایل فلش هست که می تونید با برنامه Flash Player یا حتی Explorer ، Firefox ،Chrome , ... مشاهده کنید.
فایل دوم هم در قالب یه عکس هست که شیت طرح نهایی رو شامل میشه.

دریافت فایل اول

دریافت فایل دوم

لینک به دیدگاه

سلام. خسته نباشید مهندس. کار خوبی بود.

به نظرم رندرهای گرفته شده از طرح ، میتونست بهتر از اینا باشه و شیت بندی هم حرفه ای تر.

در مورد فلش هم، اینطور ارائه رو میپسندم. خیلی کار ابتکاری و جالبیه. خیلی دوس داشتم و دارمم کار با این فلشو یاد بگیرم اما نشد :sigh:

موفق باشی دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

نظر لطفتونه. ممنونم.

بله این کار تقریباً به سه سال پیش برمیگرده، مطمئناً کامل نبوده و جای کار داره.

من خودم به ارائه هایی که به نوعی جذابیت داشته باشه علاقمندم بخاطر همین توی کارها سعیم اینه که متفاوت باشن.

ممنون از نظرهایی که دادین.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...