رفتن به مطلب

طراحی یک قطعه با CATIA و G کد گیری با power mill

ارسال های توصیه شده

سلام معمولا اساتید پروژهای زیادی به این شکل تعریف میکنن .که اگه اینترنتم شخم بزنید پیدا نمیکنید. :ws3:

خدمت دوستان. کامل.:icon_gol::a030:

qw60q2uds28ofn2ug7nq.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

نمیدونم چرا این ورژن 6 پاورمیل از همه ورژن ها روونتر کار میکنه!:ws3:

کاش یه تاپیکی بذاریم تا اینجور پروژه هارو بذاریم برای بچه ها...خیلی بدرد بخورن.:icon_redface:

2 تا عکس از حالت های مش بندی شده و حرکت ابزار هم میذاشتی عالی میشد...:a030:

لینک به دیدگاه
اره خیلی از 8 بهتره. زیاداز این کارا کردم. البته بخاطر فشار اساتید انجام میدادم. جاهای دیگه میذارم دوستان استفاده کنند:a030:

سلام

خیلی جالب بود... لطف کردی قرار دادی...

ولی اگه یه آموزش مختصر هم می ذاشتی که چه جوری از catia جی کد گرفتی اینجوری همه می فهمیدند و یاد می گرفتند.

با چند تا عکس ساده از محیط کتیا که در حال G code هستی نشون بدی خیلی عالی میشه.

اینم پیشنهاد من بود دیگه...(به نظرم بد نبوده!!)

لینک به دیدگاه

منون از نظرت. اما جی کد رو با پاور میل میگیرن. نه کتیا. قطعه رو کامل طراحی کردم. بعد با فرمت stl ذخیرش کردم. و بعد راحت با پاور میل اوردمش بالا. و مراحل بعدی کار با نرم افزار پاور میل که شامل تعریف ابزار و نوع ماشینکاری و غیره میشه.که بخوام اونارو بگم میشه آموزش پاور میل دیگه. بازم قطعه انجام دادم . میذارم:a030:

لینک به دیدگاه
منون از نظرت. اما جی کد رو با پاور میل میگیرن. نه کتیا. قطعه رو کامل طراحی کردم. بعد با فرمت stl ذخیرش کردم. و بعد راحت با پاور میل اوردمش بالا. و مراحل بعدی کار با نرم افزار پاور میل که شامل تعریف ابزار و نوع ماشینکاری و غیره میشه.که بخوام اونارو بگم میشه آموزش پاور میل دیگه. بازم قطعه انجام دادم . میذارم:a030:

من شنیده بودم که خود catia هم جی کد میده ...!

ممنون در هر حال.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...