رفتن به مطلب

پلان و عکس های بیمارستان آتیه تهران

ارسال های توصیه شده

پلان ها و عکس های بیمارستان آتیه تهران که شاملِ عکس از بخش های بیمارستان به همراه پلان کلیه طبقات آن:a030::w16:

البته نا گفته نمونه که پلانها as built نیستن(البته تا جایی که ما برای بازدید رفتیم و دیدیم یک مقدار با پلانهای اصلی تفاوت داشت) :ws38::ws38:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

طرح توسعه بيمارستان اتيه تهرانو پدر تاسيسات ايران مهندس سپهرارا داده بودند كه در نوبه خودش طراحي خوبي بود

لینک به دیدگاه

p68zswhhxkqu9ruitizq.jpg

واقعا جالبه بدونم تواين عكس -كه با فلش قرمز نشون دادم اون چه وسيله ايه ؟

نميدونم تو كدوم الزامات گفته به غيراز هواساز هايژنيك ديگه چه وسيله اي ميتونه تو طراحي تاسيسات اتاق عمل قرار بگيره

اشتباه دومي كه تواين عكس ديده ميشه با توجه به اينكه ميدونيم كه در اتاق هاي عمل بخاطر شرايط خاصي كه دارند نبايد هيچ گوشه اي داشته باشند بخاطر اينكه در گوشه ها گرد وغبار جمع ميشه و همان محل باعث بروز منطقه بروز بيماري منجر ميشه ،حالا چرا طراح اومده فقط از يه سمت گوشه ديوار هوارو اگزاست ميكنه برام جاي سوال داره ؟؟؟

اصولا هواي اگزاست اتاق عمل بدين گونه مي باشد كه به ازاي هرگوشه اي كه داريم دوتا دريچه قرار ميگيره كه دوسوم هواي كه بايد اگزاست بشه از دريچه پايين كه فاصله اون از كف تمام شده 20 سانت مي باشد و دريچه دوم توي همون گوشه يك سوم هواي رو بايد اگزاست كنه و فاصله اون از كف تمام شده حدود 240 سانت مي باشد

وقتي طراح تاسيسات مياد از بجاي دو سمت از يك گوشه فقط ي خروجي ميذاره يعني هوارو فقط از اون سمت اگزاست ميكنه كه در نتيجه باعث ميشه الگوي جريان هوا بهم بخوره و حتما توي اون دريچه ايجاد نويز وصدا به همراه خود بايد داشته باشه اصولا نويز يا دسيبل صداي اتاق عمل بايد زير 30 باشه

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
سلام فایلی ک گذاشتین فقط عکسه ، پلان نداشت چرا؟

سلام، با دقت فایل ها رو مشاهده کنید، یکی از فایل هایی که در داخل فایل فشرده قرار داره ،پی دی اف هستش ، داخل فایل پی دی اف پلان ها موجود هستند.:w16::a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

در این پاورپوینت هم اطلاعی به طور خلاصه درمورد این بیمارستان آورده شده است.

oirqvs2ha70d1zhq0yje.jpg

حجم فایل : 27.0 MB

فرمت فایل : rar _ داخل فایل فشرده pptx

پسورد فایل: www.noandishaan.com

42 اسلاید

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • 11 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 2 هفته بعد...
در در 15 مهر 1397 در 10:45، Zahra.H.H گفته است :

ببخشید مقطع های این بیمارستان رو دارید؟من خیلی بهشون احتیاج دارم.اگر شما هر کسی مقطع های این بیمارستان رو داره ممکنه برای من ایمیل کنه؟

شرمنده نه نداريم☹️

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 5 ماه بعد...
در در 10 اسفند 1391 در 19:08، *mini* گفته است :

پلان ها و عکس های بیمارستان آتیه تهران که شاملِ عکس از بخش های بیمارستان به همراه پلان کلیه طبقات آن:a030::w16:

البته نا گفته نمونه که پلانها as built نیستن(البته تا جایی که ما برای بازدید رفتیم و دیدیم یک مقدار با پلانهای اصلی تفاوت داشت) :ws38::ws38:

سلام

این فایلتون رمز داره رمزشو نذاشتین میشه لطف کنید ممنون

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، Maede kiaei گفته است :

سلام

این فایلتون رمز داره رمزشو نذاشتین میشه لطف کنید ممنون

سلام عزیزم وقتت بخیر
من الان چک کردم نداشت رمز ?

در 1 ساعت قبل، Maede kiaei گفته است :

ممنون پیداش کردم?

دیگه دیر گفتی دانلودش کردم?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...