رفتن به مطلب

نقشه gis استان یزد

ارسال های توصیه شده

برای اولین پست من نقشه جی آی اسی لایه های خاک استان یزد که برای انجام بیشتر پروژه ها همچون پهنه بندی،زمین شناسی،مکان یابی و ... کاربرد دارد را واستون میذارم؛ امیدوارم بقیه هم نقشه ها و داده های جی آی اسی خودشون از سرتاسر ایران را اینجا با بقیه به اشتراک بگذارند

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

برای پست دوم نقشه اتوکدی کل مناطق شهر یزد را میذارم؛نقشه ای که شاید به کار خیلی ها بیاد:w16:
همانطور که میدونید فایلای CAD قابلیت باز شدن و اکسپورت گرفتنشون در محیط نرم افزار Arc GIS هست:w16:پس نگران نباشید:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام خسته نباشید ممنون از فایلی که گذاشتید راستش من یه شیپ فایل از استان یزد لازم دارم که فقط شهرهاش تفکیک شده باشه با اسم شهر.اگر هست خدمتتون لطف میکنید اینجا بذارید که ازش استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید ممنون از فایلی که گذاشتید راستش من یه شیپ فایل از استان یزد لازم دارم که فقط شهرهاش تفکیک شده باشه با اسم شهر.اگر هست خدمتتون لطف میکنید اینجا بذارید که ازش استفاده کنیم.

سلام دوست عزیز
من واسه کار خودم این ژئودیتابیس رو درست کرده بودم و زیپش کردم و ضمیمه نمودم:w16:شما هم دانلودش کن و استفادشو ببر:w16:
فقط نام شهرها داخل جداول توصیفی، بعضی جاهاش بد نشون داده که مشکل فونت فارسیه و منم از یه جا دیگه گرفتم بودم و واسه این نتونستم کامل درستش کنم

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • 5 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...