رفتن به مطلب

اطفا راهنمایی بفرمایید دوست عزیز

keyvan64

ارسال های توصیه شده

سلام. ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو

فیسبوک یه گزینه داره در قسمت security، به نام active sessions، که این امکان رو میده که تا مطمئن بشیم آیا در دفعات قبل از مکان و دستگاه دیگری نیز به اکانت ما دسترسی ایجاد شده یا خیر.

اما متاسفانه من که وارد این قسمت میشم و گزینه ادیت رو میزنم، فقط location من مشخص میشه و firefox va Windows 7

و فعالیتهای اخیر رو نشون نمیده و مهم تر اینکه گزینه End Activity رو هم اصلا نمیبینم!

در واقع فقط یه گزینه فعال هست و اونم گزینه close هست. من چیکار باید کنم که End activity داشته باشم؟ چون location منو یه بار آلمان میزنه و یه بار سوئد و .. به نظرم ممکنه هک شم. میخوام بدونم کسی آیا وارد اکانت من میشه یا نه

پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام. ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو

فیسبوک یه گزینه داره در قسمت security، به نام active sessions، که این امکان رو میده که تا مطمئن بشیم آیا در دفعات قبل از مکان و دستگاه دیگری نیز به اکانت ما دسترسی ایجاد شده یا خیر.

اما متاسفانه من که وارد این قسمت میشم و گزینه ادیت رو میزنم، فقط location من مشخص میشه و firefox va Windows 7

و فعالیتهای اخیر رو نشون نمیده و مهم تر اینکه گزینه End Activity رو هم اصلا نمیبینم!

در واقع فقط یه گزینه فعال هست و اونم گزینه close هست. من چیکار باید کنم که End activity داشته باشم؟ چون location منو یه بار آلمان میزنه و یه بار سوئد و .. به نظرم ممکنه هک شم. میخوام بدونم کسی آیا وارد اکانت من میشه یا نه

پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم:icon_gol:

دورود :icon_gol:

من زیاد با فیس بوق کار نکردم ولی فکر کنم اون کانکشن الان فعال باشه end activity رو نمیبینید شما + اینکه ممکنه شما از پیلترشکنی استفاده می کنید که هر دفعه از سرورهای مختلف استفاده میکنه مثلا یه بار سوئد یه بار آلمان اینا ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...