رفتن به مطلب

جملات زیبای انگلیسی (با ترجمه)

ارسال های توصیه شده

دوستان یکسری جملات جالب و قشنگ میذارم(با ترجمه) اگر خوشتون اومد بگید آپدیتش کنم ....

I was not BORN in this world to ENTERTAIN everyone.

مهم نیست اگر کسی از من خوشش نمیاد.من که بدنیا نیومدم که همه رو سرگرم کنم!

If you have a problem with me,tell me. not everybody else!

اگر با من مشکل داری به خودم بگو نه به کسه دیگه!

(You never know how strong you are until being strong is the only choice yo have(Bob Marley

هیچوقت نمیفهمی که چقدر قوی هستی تا وقتی که قوی بودن تنها انتخابه!

The best way to heal a broken heart is to give god all the pieces

برای مداوا کردن قلب شکسته باید همه ی تیکه ها رو به خدا داد.

Make god your first priority not your last resort.

خدا اولین اولویتتون باشه نه آخرین پناهگاه!

Walk a mile in my shoes,see what I see,hear what I hear,feel what I feel then maybe you'll understand why I do what I do

so till then,don't judge me

یک مایل با کفش های من راه برو،چیزی رو ببین که من میبینم.چیزی رو بشنو که من میشنوم،چیزی رو احساس کن همانطور که من احساس میکنم،آن موقع شاید بفهمی که چرا من کاری رو میکنم که الان دارم انجام میدم پس تا ان موقع درباره من قضاوت نکن!

Don't look for someone who will solve all your problems.Look for someone who won't let you face theme alone!

دنبال کسی نباش که همه مشکلاتت رو حل کنه.دنبال کسی باش که نذاره با مشکلاتت تنهایی روبرو بشی!

.

.

.

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...

یه جمله خیلی زیبا دیدم که براتون مینویسم :ws37:

When someone loves you, the way they say your name is different. You know that your name is safe in their mouth

وقتی یکی دوستت داشته باشه، اسمتو یه جور متفاوتی صدا میزنه، جوری که میفهمی جای اسمت رو زبون اون امنه :icon_redface:

جس سی اسکات (Jess C.Scott) از کتاب The Intern :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...