رفتن به مطلب

آموزش نرم افزار سیلواکو

ارسال های توصیه شده

سیلواکو یک نرم افزار حل عددی معادلات نیمه هادی است.

(ماسفت ها ، ترانزیستور های دو قطبی،دیودهاو...)

جوابهای بدست آمده توسط این نرم افزار در مقالات معتبر بسیاری بکار برده شده و می توان گفت در زمینه حل معادلات نیمه هادی ها بی رقیب است.

این فایل PDF روش نصب برنامه سیلواکو را بصورت قدم به قدم توضیح داده . icon_gol.gif

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سیلواکو یک نرم افزار حل عددی معادلات نیمه هادی است.

(ماسفت ها ، ترانزیستور های دو قطبی،دیودهاو...)

جوابهای بدست آمده توسط این نرم افزار در مقالات معتبر بسیاری بکار برده شده و می توان گفت در زمینه حل معادلات نیمه هادی ها بی رقیب است.

این فایل PDF روش نصب برنامه سیلواکو را بصورت قدم به قدم توضیح داده . icon_gol.gif

سلام من میخوام یه مقاله isiرو با سیلواکو شبیه سازی کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم اصلا:4564:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام منم دنبال یه جزوه یا کلاس اموزش خوب برای سیلواکو هستم

یه کتاب اموزش از سایت خریداری کردم ولی باز اشکال دارم اگر کسی کار کرده خواهش میکنم راهنماییم کنه ممنونم

لینک به دیدگاه
سلام منم دنبال یه جزوه یا کلاس اموزش خوب برای سیلواکو هستم

یه کتاب اموزش از سایت خریداری کردم ولی باز اشکال دارم اگر کسی کار کرده خواهش میکنم راهنماییم کنه ممنونم

سلام لینک زیر رو ببینید

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

سلام من هر کاری میکنم لایسنس نرم افزار مشکل داره ! توی پروسه نصب مشکلی ندارم اما موقع باز کردن دک بیلد ارور

can not get isenece

server need registration or hasp key

میده . من لایسنس رو بارگذاری میکنم و اخرش هم done میده . کسی میتونه کمکم کنه ؟ اگخ اعتبار لایسنس تمام شده باید چکار بکنم ؟!:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام من هر کاری میکنم لایسنس نرم افزار مشکل داره ! توی پروسه نصب مشکلی ندارم اما موقع باز کردن دک بیلد ارور

can not get isenece

server need registration or hasp key

میده . من لایسنس رو بارگذاری میکنم و اخرش هم done میده . کسی میتونه کمکم کنه ؟ اگخ اعتبار لایسنس تمام شده باید چکار بکنم ؟!:ws38:

از لایسنس صحیح ورژن نرم افزارتون استفاده میکنید؟قبلا از این لایسنس استفاده کردید؟ورژن نرم افزار چند هست؟

لینک به دیدگاه
از لایسنس صحیح ورژن نرم افزارتون استفاده میکنید؟قبلا از این لایسنس استفاده کردید؟ورژن نرم افزار چند هست؟

من طبق اموزش سایت رفتم و از سایت دانلود لی هم گرفتم . نسخه 2014 نر م افزار هست و البته از شخص دیگه ای هم گرفتم همین 2014 و باز همین ارور رو میده !

اینم لینک اموزش ( من تا اخر بصورت صحیح نصب میکنم کرک و لایسنس رو اما موقع بار کردن اون ارور رو میده

و اینم لینک دانلود :

البته یک نفر دیگم مشکل داشت تو نظرات نوشته شروع سریال کرک از ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۶ هست

شما لایسنس دیگه ای دارید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...