رفتن به مطلب

مسابقه بهترین اسکرین سیور نواندیشان

Mehdi.Aref

ارسال های توصیه شده

نمیدونم تا حالا با نرم افزارهای کاربردی ساخت اسکرین سیور ها کار کردید یا نه ولی خب کار کردن با اینگونه نرم افزارها بخاطر داشتن تمپلت ها و افکتها مختلف زیاد سخت نیست و میشه با

کمی کار کردن باهاشون بتونید به راحتی یک اسکرین سیور به دلخواه خودتون بسازید. چندوقت پیشا به همین روش خواستم یک اسکرین سیور برای نواندیشان بسازم به نظرم چیز جالبی

میومد واسه همین یکم با یکی از همین نرم افزارها کار کردم و بعد حدود یک ساعت موفق شدم این اسکرین سیور رو بسازم . البته من زیاد ذوق هنری ندارم:icon_redface: اما میدونم دوستان حتما خیلی

بهتر از من میتونن اسکرین سیور های قشنگی با مضمون نواندیشان بسازن برای همین تصمیم گرفتم مسابقه ای بذارم تا با استقبال دوستان اسکرین سیورهای قشنگتری رو شاهد باشیم.

من برای کار نرم افزاراهای2d+3d screensaver maker,my screensaver maker, axialis professional screen svar producer, easy screensaver station رو پیشنهاد می کنم ولی دوستان اگه

نرم افزار بهتری میشناختن اینجا هم معرفی کنن تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. دوستان میتونن اسکرین سیورهای خودشون رو تا آخر آبان همینجا بذارن تا در نهایت در این تاریخ طبق

نظرسنجی که از خود دوستان به عمل میاد بهترینها مشخص بشن.

جایزه نفر اول مسابقه مدال + 300 امتیاز

جایزه نفر دوم مسابقه 200 امتیاز

جایزه نفر سوم مسابقه 100 امتیاز

این اسکرین سیور من

لینک به دیدگاه
خیلی با مزه بود اسکرین سیورتون:hapydancsmil:

من یکی واقعا بلد نیستم بسازم:ws37:

اصلا کار سختی نیست شما میتونید یکی از این نرم افزارها رو نصب کنید و ببینید چطور میشه راحت اینکار رو انجام بدید میتونید از لینک زیر که قبلا دوستمون فرناز گذاشتن استفاده کنید

http://www.noandishaan.com/forums/thread14943.html

لینک به دیدگاه

کار با این نرم افزارها اصلا سخت نیست :ws52:با این حال من آموزش ساخت اسکرین سیور با نرم افزار 2D+3D Screensaver Maker رو براتون میذارم البته دوستان اگه خواستن میتونن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو نصب کنن چون افکتهای بیشتری داره

اما آموزش ساخت اسکرین سیور با 2D+3D Screensaver Maker

این نرم افزار رو از اینجا دانلود کنید

بعد از نصب نرم افزار نیاز به رجیستر کردن اون به روش زیر دارید

qr3wvbtwvtv4sdi83405.jpg

it32iifqe4l9b82uo25d.jpg

بعد از رجیستر شدن میتوانید فایلها رو به روشهایی که در زیر گفته شده در پروژتون قرار بدید

32xfhu0h2hz6yhcmeq1b.jpg

xd9ukn08k228f84u2f9.jpg

c9s8naws7bw0f097n64b.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...