رفتن به مطلب

کمک برای پروژه هتل

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان!من این ترم مطالعات هتل دارم وخیلی هم مطالعات جمع کردم!اما بر خالا فمیلم استات بهم نه استاندارد ها داده و نه تحلیل نمونه خارجی و داخلی داده و نه ضوابطاز شانس من به من کیفیت فضایی داده که باید انجام بدم!ولی هر چه تو نت چرخیدم نقه ای در مورد هتل های معروف ایران یا خارج پیدا نکردم!حتی تحلیلی هم پیدا نکردم!دوستان اگه کسی در این مورد مطالب داره لطفا بهم بدن!متشکر میشم اگه داشتین بهم پیام بدین!!با تشکر از شما!!!دنیا دنیا سپاس!!!

لینک به دیدگاه

مهندسان معماری و دوستان عزیز :

به دلیل اینکه در فاز مقدماتی و مطالعاتی که هر پروژه ای نیازمند تبادل اطلاعات بین مهندسان معماری با مهندسان تاسیسات انجام میگیره در خصوص براورد مساحت فضاهای مورد نیاز تاسیسات به مانند براورد فضای ( موتورخونه ، داکت ها ، سقف کاذب ، نوع سیستم تهویه مطبوع ، شفت ها برای اجرای دودکش ها و ..... ) که تاسیسات مکانیکی نیازمند می باشد اعمم از هرنوع کاربری از قبیل : یمارستان ، هتل ، مسکونی ، برج ، استخر و .....

امادگی خود را در خصوص کمک به عزیزان اعلام میکنم

ارادتمند مجیدرحیمی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...