رفتن به مطلب

جزوات تخصصی مهندسی نفت

mim-shimi

ارسال های توصیه شده

• 6 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 5 سال بعد...

جزوه مهندسی حفاری پیشرفته دانشگاه تهران که توسط دکتر علی نخعی تهیه شده رو در 5 قسمت از لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

جزوه خواص سنگ احسان شیخی که در 9 بخش تهیه شده رو به صورت PDF از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

جزوه سنگ شناسی رسوبی دانشگاه امیرکبیر که توسط دکتر ربانی در سال 1387 ویژه دانشجویان مهندسی نفت تهیه شده است را در 183 صفحه به صورت PDF از لینک زیر می توانید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

جزوه چاه آزمایی دانشگاه صنعتی شریف که توسط دکتر جمشیدی تهیه شده است را به صورت PDF دست نویس در 60 صفحه از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

جزوه خواص سیالات مخزن دانشگاه صنعت نفت که توسط دکتر هلالی زاده تهیه شده است را به صورت PDF دست نویس در 105 صفحه از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

جزوه کامل سیستم گردش گل حفاری را به زبان فارسی با فرمت PDF در 87 صفحه از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

جزوه اصول مهندسی حفاری مهندس مرادی که در سال 1391 تهیه شده است رو با فرمت PDF در 112 صفحه از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

من جزوه مناسب برای تولید روغن خوراکی و صنعتی می خوام برای پایان نامه ام

مهندس شما دارید جزوه شو؟!

من از نیرونماد حراسان خواستم که برم برای کاراموزی ولی قبول نکردن توی خط تولید روغن زیتون

از سایتشو پیدا کردم میخوام بدونم چجوری میشه که بتونم پایان نامه با کارموزی مو یکی کنم؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...