رفتن به مطلب

طرح های خاص و عجیب و غریبی که خودتون کار کردین + عکس لطفا

ارسال های توصیه شده

میخوام تو این تاپیک کارهای عجیب و غریبی که بعضا کارفرما ها میخوان و طراح ها باید بر اساس اون طرح بدن رو بزاریم

ولی بهتره که نمونه کارها مال خودتون باشه.

<a href=cj1vavhor9aaj1tsp7a.jpg' alt='cj1vavhor9

این طرح رو سال 87 با استفاده از نرم افزار Chief Architect زده بودم (طراحی و رندر)

قرار بود که یه دفتر معماری باشه!

کل هزینه براورد شده بر اساس قیمت بازار (سال 87) شده بود 1,900

لینک به دیدگاه

یعنی هیچکی تا حالا طرح عجیب و غریب نداشته؟!!!!:ws52:

اندازه طرح مهم نیست, فقط یه طرحی که غیر متعارف باشه

همین

:a030:

لینک به دیدگاه

دلیل اینکه دنبال طرح های غیر متعارف هستم اینه:

توی طرحهای غیر متعارف کلیشه ها شکسته میشه, و خلاقیت اگه نگیم تنها چیز باید گفت بیشترین چیزیه که میبینیم

و این خلاقیت هاست که قشنگه و میتونه تبدیل به فرمها و قالب های جدید بشه

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 10 ماه بعد...

سلام سال گذشته بنابر درخواست بکی ازمشتریانم طرحی اماده و اجرا کردم که بد نیست شما هم ببینید ونظر بدید

توضیح اینکه این طراحی در زمینی به متراژ 150 متر مربع در دو طبقه کاملا متفاوت از نظر طراحی واقلیم با دو سلیقه کاملا متفاوت طراحی مدرن در طبقه همکف بانظر خانم مالک وطراحی کاملا سنتی در قسمت زیرزمین با نظر خود مالک ضمنا این ساختمان کاملا به روز دارای سیستمهای جدید ساختمانی میباشد ولی متاسفانه نمیدونم عکسهاشو چه جوری براتون بزارم لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
سلام سال گذشته بنابر درخواست بکی ازمشتریانم طرحی اماده و اجرا کردم که بد نیست شما هم ببینید ونظر بدید

توضیح اینکه این طراحی در زمینی به متراژ 150 متر مربع در دو طبقه کاملا متفاوت از نظر طراحی واقلیم با دو سلیقه کاملا متفاوت طراحی مدرن در طبقه همکف بانظر خانم مالک وطراحی کاملا سنتی در قسمت زیرزمین با نظر خود مالک ضمنا این ساختمان کاملا به روز دارای سیستمهای جدید ساختمانی میباشد ولی متاسفانه نمیدونم عکسهاشو چه جوری براتون بزارم لطفا راهنمایی کنید

درود دوست گرامی خوشحال میشیم از طرحاتون استفاده کنیم :a030:

از قسمت آپلود سنتر نواندیشان عکساتونو آپلود کنید بعد لینک مستقیم رو کپی کنید

l8utylxy2gqwirah2ds3.jpg

بعد از قسمت افزودن تصویر لینک کپی شده رو پیست میکنید و در اخر قبول رو میزنید:a030:

qntiyhkl9xx18pzpxjay.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...