رفتن به مطلب

تعریف جامع، مانع و کامل از کارمند !

ارسال های توصیه شده

دايم به فکر کار دوم است.

هنوز کلاس زبان مي رود.

از غذا هميشه ناراضي است.

هارت و هورتش مال همکارانش است.

هميشه دوستاني دارد که موفق و پولدار شده اند.

به هر چيزي که فکر کني هميشه دير مي رسد.

بازنده هر معامله خارج از محل کار خود است.

هي مي خواهد از مملکتش برود ولي هي شرايط سخت تر مي شود.بسته به شرايط و جو حاکم، علايق و استعدادش در حال تغيير است.

معلوم نيست در زندگي در چه چيزي استعداد دارد و يا علاقه مند چيست.

تمام هم و غمش اينست که چرا از توانايي ها و استعدادش استفاده نمي شود.

کارمند موجودي است گوش به زنگ که مدام مال ديگران را مي شمارد.فکر مي کند با هر چاي سبز کيسه اي که مي خورد چه خدمتي به سلامتي بدنش مي کند.

براي سلامتيش خيلي احتياط مي کند اما هميشه شکم دارد، کمر درد دارد و کچل مي شود.

اگر دست به کار بزرگي بزند مثلا يک ماشين با کلاس بگيرد تا مدت ها هر ماه کم مي آورد.

حسرت گذشته را مي خورد و بعد از هر افزايش ناگهاني يادش مي افتد که چرا زمين و ملک و طلا نخريده.

ناراحتي کم پولي و زندگي سخت خود را با ديدن در باز دستشويي به سرعت فراموش مي کند و خيلي خوش حال مي شود.

هر زماني که به کارمند مراجعه کني مي خواهد تا آخر سال (همان سالي که به او مراجعه کردي) از شرکت برود و تو و همه آدمهاي ذليل را به حال خودش بسپارد.

جملاتش شرطي بوده و معمولا با " اگر من اين طور بودم، اگر اين جوري بود، اگر مجرد بودم و اگر ...." شروع مي گردد ولي به هيچ چيز مثبت قابل لمسي ختم نمي شود.

با ديدن يک ساختمان شيک هميشه به اين موضوع فکر مي کند که اگر اين ساختمان مال خودش بود ديگر هيچ وقت کار نمي کرد و خيلي سريع تعداد واحدها را در هر طبقه ضرب در تعداد طبقات و مبلغ اجاره هر واحد می کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...