رفتن به مطلب

در خواست نرم افزار Bentley AutoPLANT Plant Design V8i

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان محترم.

از دوستان تقاضا داشتم كه اگر كسي اين نرم افزار رو Bentley AutoPLANT Plant Design V8i داره يا جايي تو نت ديد لطفا ما رو هم بي نصيب نذاريد.

من كه هرچي گشتم نتونستم پيدا كنم .

البته در صنعت نفت و گاز ديگه زياد كه چه عرض كنم ميشه گفت به ندرت از اين نرم افزار استفاده ميشه ،

اما براي پروژه هاي كوچيك خيلي خوب هستش .

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...
با سلام خدمت دوستان محترم.

از دوستان تقاضا داشتم كه اگر كسي اين نرم افزار رو Bentley AutoPLANT Plant Design V8i داره يا جايي تو نت ديد لطفا ما رو هم بي نصيب نذاريد.

من كه هرچي گشتم نتونستم پيدا كنم .

البته در صنعت نفت و گاز ديگه زياد كه چه عرض كنم ميشه گفت به ندرت از اين نرم افزار استفاده ميشه ،

اما براي پروژه هاي كوچيك خيلي خوب هستش .

سلام

اینو پیدا کردم

البته نه برای دانلود

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

گیر آوردن اتوپلانت Bentley سخته میتونید از Cad Plant 3D یا از اتوپلانت ورژن Rebis استفاده کنی من با این ورژن 2000پایپینگ کشتی لندینگ کرافت 1300 تنی و بارج نفت کش5000 تننی، 15000 تنی را طراحی کردم .در ضمن آموزش این نرم افزار را توی سایت کتابناک گذاشتم . البته شرمنده به خاطر مشغله زیاد کاری نتونستم اونو ادیت نهایی کنم. دوشتان عزیز هر کسی نرم افزار و آموزش ورژن Rebis را بخواد در خدمتم. آدرس ایمیل من [EMAIL="ho.alimardani@gmail.com"]ho.alimardani@gmail.com[/EMAIL]:a030::a030::a030::a030:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

آقای علیمردانی سلام و ....

و تشکر ، تشکر بابت خیلی از گزینه ها : 1- کتاب خود را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان و علاقه مندان قرار دادید 2-نحوه نگارش کتاب با این که کمی قدیمی شده است ولی همچنان شیرین و مفید و جاودانه است 3-همکاری و پاسخگویی جنابتان در موضوعات مرتبط

در کل تشکر برادر کوچک خود و برادران دیگر را پذیرا باشید

:icon_gol::icon_gol::a030::a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دوست عزیزم سلام AutoPLANT نرم افزار خوبیه من برای طراحی پایپینگ کشتی (بارجهای سوخت بر 1500 تن و 5000 تن ) و لندینگ کرافت 1300 تنی هم و پایپینگ بارج سکو بر 10000 تن از نسخه قدیمی Rebis 2000 استفاده کردم عالیه این ورژنش که معرکه است. اگه نیاز به نرم افزار و جزوه آموزشی و سایر اطلاعات دارید با ایمیل ho.alimardani@gmail.com تماس بگیرید.

ممنون

هشتم تیر 93

حسین علیمردانی

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...