رفتن به مطلب

مسابقه راندو سری چهار

.FatiMa

بهترین راندو کدام است؟  

45 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین راندو کدام است؟

• 5
    • 3
    • 3
    • 23
    • 3
    • 8

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب بریم سراغ برندگان این مسابقه :ws37:

نفر اول: راندو شماره 4 با 23 رای کار * Ven000s * گلم که برنده 150 امتیاز و یک مدال می شه تبریک می گم خانوم گلم :hapydancsmil::love070:

نفر دوم: راندو شماره 6 با 8 رای کار *Mina* عزیزم، 100 امتیاز هم جایزه شما، بیا همه ش گریه می کردی کارم بده دوم شدی دیدی گفتم خوبه :ws3::aghosh:

نفر سوم: راندو شماره 1 با 5 رای کار *mini* جونم 50 امتیاز هم برا تو خانوم خوشگلم :mbj6ivxkw3ccem7bie7

اینم بقیه کارا:

راندو شماره 2 : .FatiMa :vahidrk:

راندو شماره 3: gordia :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

راندو شماره 5: tina-arch :1cwpe6q6upfmgganbmp

مرسی از همه:hapydancsmil:

امیدوارم دفعات بعد هم ببینمتون :flowerysmile:

• Like 7
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

با اجازه میخوام بنقدم :ws3:

؛

راندو شماره 1 : آسمونش خیلی قشنگه، اما رنگایی که برا دیوارا انتخاب کرده خوب نیست، خوبه که بیشتر رنگا تو یه تنالیته باشه و اون رنگ زیر تراسش که نارنجیه یکم میزنه تو ذوق ؛ باید تو کشیدن خط هم قوی تر بشی :gnugghender: پرسپکتیوش هم خوی شده ،دستت درد نکنه مینی جون در کل کار جالبیه hapydancsmil.gif

راندو شماره 2 : رنگای خوبی انتخاب شده،اما بهتر بود یا کامل رنگ نمیشد دیوارا یا انعکاسی ؛ خطی چیزی داخلش میومد ؛ یکم پرسپکتیو و خط ها ضعیفه :w02:

راندو شماره 3 : یکم کج عکس گرفته که حس بدی میده و انگار کجه؛ وگرنه پرسپکتیوش که درسته؛ اگه قسمت تقاطع خطه ها رو قشنگتر نشون میداد بهتر میشد، برای رنگ کردن جداره ها بهتره کامل رنگ نشه یا با 2 رنگ تو یه تنالیته طوری کار بشه که حس نقاشی بودن نداشته باشه،(اینو از برنامه خلاقیت در معماری یاد گرفتم ،که میگفت تو راندو ما یه جداره رو کامل نباید رنگ کنیم، چون راندو هستش نه نقاشی ) اون دیوار آجری و شیشه ها ،کار قشنگی بود و راندوشون خیلی خوب شده :ws3:

راندو شماره 4 : تو پرسپکتیو تراس ها ایراد داره ،:ws3: به دلیل کمبود ماژیک رنگ کردن جداره خیلی خوب نشده و کم رنگ شده و خطش خیلی قوی نیست ؛اون دیوار آجریه زیر هم بهتر میشد نشونش داد ؛درختاش هم بهتر میشد که بشه ، از اون حالت انعکاس کف خوشم اومده ، :whistle:

راندو شماره 5 : درختاش خوبه و عمق میدان رو خوب نشون داده،این کاری که تو جداره کرده و یه خط کج و رنگ نکردن کلش خیلی خوبه،اما چون رنگش جیغ بوده باعث شده خوب به نظر نیاد؛اگه همین کار با ماژیک کمرنگ تر انجام میشد خوشکلتر میشد ، آسمونش هم یکم ترسناکه؛ حس استرس میده ، راندو شیشه خوب شده ، راندو زیر تراس که تیره انتخاب شده هم خوبه hapydancsmil.gif

راندو شماره 6 : با کمترین امکانات یه کار خیلی خوب ، خیلی سخته ها در آوردنش :ws3: فقط یکم بیشتر حالت طراحی گرفته و انگاری طراحی با مداد کنته ایناست، اگه یکم با مداد خطوط رو قوی تر میکردی، تو اتصالات و اینا همو قطع میکرد ، از هاشور اینا بیشتر استفاده میکردی عالی تر میشد :ws3:

دست همتون درد نکنه ، من خودم کارم خوب نبوده،اما دوست داشتم نقد کنم،ببقچید 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان

به سه نفر اول و مخصوصا ونوس جونم تبریک میگم:hapydancsmil:

مرسی بابت نقدت ولی من دوتا رنگ متضادرو انتخاب کردم چون میخواستم کنتراست کارم زیاد باشه

چون تضاد گاهی وقتا بدم نیس:ws3:

لینک به دیدگاه
با اجازه میخوام بنقدم :ws3:

؛

راندو شماره 1 : آسمونش خیلی قشنگه، اما رنگایی که برا دیوارا انتخاب کرده خوب نیست، خوبه که بیشتر رنگا تو یه تنالیته باشه و اون رنگ زیر تراسش که نارنجیه یکم میزنه تو ذوق ؛ باید تو کشیدن خط هم قوی تر بشی :gnugghender: پرسپکتیوش هم خوی شده ،دستت درد نکنه مینی جون در کل کار جالبیه :hapydancsmil:

راندو شماره 2 : رنگای خوبی انتخاب شده،اما بهتر بود یا کامل رنگ نمیشد دیوارا یا انعکاسی ؛ خطی چیزی داخلش میومد ؛ یکم پرسپکتیو و خط ها ضعیفه :w02:

راندو شماره 3 : یکم کج عکس گرفته که حس بدی میده و انگار کجه؛ وگرنه پرسپکتیوش که درسته؛ اگه قسمت تقاطع خطه ها رو قشنگتر نشون میداد بهتر میشد، برای رنگ کردن جداره ها بهتره کامل رنگ نشه یا با 2 رنگ تو یه تنالیته طوری کار بشه که حس نقاشی بودن نداشته باشه،(اینو از برنامه خلاقیت در معماری یاد گرفتم ،که میگفت تو راندو ما یه جداره رو کامل نباید رنگ کنیم، چون راندو هستش نه نقاشی ) اون دیوار آجری و شیشه ها ،کار قشنگی بود و راندوشون خیلی خوب شده :ws3:

راندو شماره 4 : تو پرسپکتیو تراس ها ایراد داره ،:ws3: به دلیل کمبود ماژیک رنگ کردن جداره خیلی خوب نشده و کم رنگ شده و خطش خیلی قوی نیست ؛اون دیوار آجریه زیر هم بهتر میشد نشونش داد ؛درختاش هم بهتر میشد که بشه ، از اون حالت انعکاس کف خوشم اومده ، :whistle:

راندو شماره 5 : درختاش خوبه و عمق میدان رو خوب نشون داده،این کاری که تو جداره کرده و یه خط کج و رنگ نکردن کلش خیلی خوبه،اما چون رنگش جیغ بوده باعث شده خوب به نظر نیاد؛اگه همین کار با ماژیک کمرنگ تر انجام میشد خوشکلتر میشد ، آسمونش هم یکم ترسناکه؛ حس استرس میده ، راندو شیشه خوب شده ، راندو زیر تراس که تیره انتخاب شده هم خوبه :hapydancsmil:

راندو شماره 6 : با کمترین امکانات یه کار خیلی خوب ، خیلی سخته ها در آوردنش :ws3: فقط یکم بیشتر حالت طراحی گرفته و انگاری طراحی با مداد کنته ایناست، اگه یکم با مداد خطوط رو قوی تر میکردی، تو اتصالات و اینا همو قطع میکرد ، از هاشور اینا بیشتر استفاده میکردی عالی تر میشد :ws3:

دست همتون درد نکنه ، من خودم کارم خوب نبوده،اما دوست داشتم نقد کنم،ببقچید :5c6ipag2mnshmsf5ju3

مرسی بابت نقد عزیزم ...:icon_gol:

من خودم راندو با ماژکم افتضاحه...:ws3:

حالا باید تمرین کنم یاد بگیرم :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
به سه نفر اول و مخصوصا ونوس جونم تبریک میگم:hapydancsmil:

مرسی بابت نقدت ولی من دوتا رنگ متضادرو انتخاب کردم چون میخواستم کنتراست کارم زیاد باشه

چون تضاد گاهی وقتا بدم نیس:ws3:

قبونت برم تینا جون؛ :aghosh:

تو کنتراست موفقم باهات؛ خیلی خوبه و کار رو معمارانه کردی،:w16:

اما ایجاد کردن تعادل توش یکم سخته icon_pf%20(34).gif

اینم کار صدیق که حدودا از همون رنگ تیره تو ؛توو جداره ش استفاده کرده ::w16:

http://www.noandishaan.com/upload/images/hdylnkyse2o2rl0ml9yc.jpg

hdylnkyse2o2rl0ml9yc.jpg

مرسی بابت نقد عزیزم ...:icon_gol:

من خودم راندو با ماژکم افتضاحه...:ws3:

حالا باید تمرین کنم یاد بگیرم :w16:

نه بابا ، خوب بود که :aghosh:، آسمونت هم طرح جالبی بود hapydancsmil.gif

شما هم نقد کنید کارمو دیگه 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

اینجوری باعث میشه کار بعدیمون بهتر بشه ها:gnugghender:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...