رفتن به مطلب

راهنمایی پروژه

سمندون

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان .

بچه ها استاد دوستم 2 تا موضوع برای پروژه بهش معرفی کرده .از بین این 2 تا پیشنهاد شما کدوم هست .چیزی که براش مطلب پیدا شه .و اینکه در مورد کدومش میتونید خودتون راهنمایی کنین .

1- مبدل 12 ولت برق ماشین به 220 ولت مصارف خانگی

2-تولید برق با توربین بادی و خورشیدی برای مصارف خانگی.

:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان .

بچه ها استاد دوستم 2 تا موضوع برای پروژه بهش معرفی کرده .از بین این 2 تا پیشنهاد شما کدوم هست .چیزی که براش مطلب پیدا شه .و اینکه در مورد کدومش میتونید خودتون راهنمایی کنین .

1- مبدل 12 ولت به 220 ولت

2-تولید برق با توربین بادی و خورشیدی برای مصارف خانگی.

:ws38:

در مورد هر جفتش مطلب هستش فقط یه خورده همت میخواد....اگه بخواد یه پروژه خیلی شاخی تحویل بده به نظر من در مورد تولید برق برای مصارف خانگی رو انتخاب کنه....چرا که جدیدا تو برج ها و ساختمونهای بزرگ سعی شده از این تکنولوژی استفاده شه...

من خودمم میگردم در مورد هر دو تا موضوع اگه چیز به درد بخوری پیدا کردم میام میگم...

لینک به دیدگاه
در مورد هر جفتش مطلب هستش فقط یه خورده همت میخواد....اگه بخواد یه پروژه خیلی شاخی تحویل بده به نظر من در مورد تولید برق برای مصارف خانگی رو انتخاب کنه....چرا که جدیدا تو برج ها و ساختمونهای بزرگ سعی شده از این تکنولوژی استفاده شه...

من خودمم میگردم در مورد هر دو تا موضوع اگه چیز به درد بخوری پیدا کردم میام میگم...

مرسی.

نه وقتی برای پروژه خیلی شاخ نیست تا آخر شهریور باید تحویل بده:ws38:

دست شما مرسی . :w16:

لینک به دیدگاه

به نظر من پیدا کردن مطلب تو اینترنت تو زمینه تولید برق با توربین بادی و خورشیدی برای مصارف خانگی بیشتره ولی خب پیشنهاد شماره یک کاربردیتر هست و میتونه در آینده مفید باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان:w16:ممنون از راهنماییتون:icon_gol:

سمند واسه من این دو تا عنوان پروژه رو گفته.کموبیش مطلب پیدا کردم ولی فکر میکنم این دستگاها قابلیت ذخیره سازیه برقو داره واسه زمان قطیه برق . ولی منظور استادم تامین کل برق مصرفی خونه است عملکرد دقیق دستگاه رو هم پیدا نکردم.ممنون میشم کمکم کنین:icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام:5c6ipag2mnshmsf5ju3بچه ها میشه کمکم کنین؟!!!:sad0::sad0::sad0:....

دنبال یه مقاله در مورد همین توربین های بادیو پنل های خورشیدی برای تامین برق و مصارف خونگی میگردم ولی هرچی گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم:4564:

فرصت ترجمه مقاله های انگلیسی رو هم ندارم باید سریعتر جموجورش کنم اگه ممکنه کمکم کنین ممنون:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...