رفتن به مطلب

کمک کمک

An@hita

ارسال های توصیه شده

دوست جونیا سلام

بچه ها من به کمک احتیاج دارم.

داریم یه کار دانشجویی (کاملا دانشجویی) انجام میدیم.مسئولیت یه جشن خیلی بزرگ رو به دوش ما انداختن.با حداقل امکانات و هزینه.

بچه ها کسی میتونه واسه طراحی لوگوی این جشن به ما کمک کنه؟

جشن بزرگیه.از لحاظ مادی نمیدونم چقدر میتونم بذارم اما قول میدم با اسم خودتون ازش استفاده کنم.

اگر کسی میتونه به ما دانشجویان بدبخت و فلک زده ی بی مایه:sad0: کمک کنه خبرم کنه.:4564:

اجرتون با خدا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
دوست جونیا سلام

بچه ها من به کمک احتیاج دارم.

داریم یه کار دانشجویی (کاملا دانشجویی) انجام میدیم.مسئولیت یه جشن خیلی بزرگ رو به دوش ما انداختن.با حداقل امکانات و هزینه.

بچه ها کسی میتونه واسه طراحی لوگوی این جشن به ما کمک کنه؟

جشن بزرگیه.از لحاظ مادی نمیدونم چقدر میتونم بذارم اما قول میدم با اسم خودتون ازش استفاده کنم.

اگر کسی میتونه به ما دانشجویان بدبخت و فلک زده ی بی مایه:sad0: کمک کنه خبرم کنه.:4564:

اجرتون با خدا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام اناهیتا جونم. من میتونم بهت کمک کنم. واسه تبلیغات . بنر و اینا هم میتونم کمک کنم. این جشن وقتش دقیقا کیه؟ اخه من یه 10 12 روزی نیستم ، تو اون مدت میتونم یه کارایی انجام بدم .

لینک به دیدگاه
چه جور لوگویی مد نظرتونه؟

یه لوگو که در تمام قسمت های جشن بشه ازش استفاده کرد.هم تو دعوت نامه ها.هم بنرها.هم تندیس هاو...

جشن ما واسه پنجاه و پنجمین سال تاسیس دانشگاهمونه.دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان.میشه کاری کرد؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

من لوگوی اصلی رو ندارم اما اگر خودتون زحمت بگشید تو گوگل اسم دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان رو بزنید حتما سایت دانشگاه و لوگوی اون رو بهتون نمایش میده.

یه طرحی که در عین سادگی نشون دهنده گرامیداشت پنجاه و پنجمین سالگرد دانشگاهمون باشه.والا من چیزی از طراحی لوگو سرم نمیشه:ws3:

فقط اینو بگم که با اجازتون با طرح لوگو میخوایم تندیس هم درست کنیم.:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...