رفتن به مطلب

باز کردن قفل پترن گوشی سامسونگ گلکسی ؟

ارسال های توصیه شده

روی گوشی ی قفل pattern بوده ک بد از چند بار اشتباه زدن رفته روی ی قسمتی ک جیکیل و پسورد میخواد تا پسورد رو بفرسته

گوشی کلا از کار افتاده و روی این صفجه اس

کسی میدونه چه جوری میشه گوشی رو فلش کرد یا بدون فلش باز کرد قفل رو ؟

اگه برگرده به صفحه پسورد میتونم بازش کنم ولی نمیدونم چه جوری برم اونجا hanghead.gif

لینک به دیدگاه
خاموش روشن کن درست میشه نباید تو پترن گیر کنه فوقش اشتباه بزنی دوباره میشه

بابا همه کار کردم

کلید کرد یوزر پس جیمیل بده

میزنمم قبول نمیکنه

لینک به دیدگاه
بابا همه کار کردم

کلید کرد یوزر پس جیمیل بده

میزنمم قبول نمیکنه

اینو یه تست بکن ببین درست میشه

آموزش روش کار :

اول باید گوشی موبایل خود را خاموش کنید. سپس سه دکمه Power , Home , Volume Up را به طور همزمان فشار دهید و برای چند ثانیه نگه دارید.

(حتما می دانید که دکمه Power همان دکمه روشن و خاموش کردن موبایل است. Volume Up هم همان دکمه ای است که صدای گوشی را افزایش می دهد و برای Zoom عکاسی هم استفاده می شود)

خسته نباشید ! قفل گوشی موبایل شما باز شد. حالا باید زبان مورد استفاده گوشی، و همچنین تاریخ و ساعت را دوباره تنظیم کنید تا وارد منوی اصلی موبایل خود شوید.

لینک به دیدگاه

آموزش روش کار :

اول باید گوشی موبایل خود را خاموش کنید. سپس سه دکمه Power , Home , Volume Up را به طور همزمان فشار دهید و برای چند ثانیه نگه دارید.

(حتما می دانید که دکمه Power همان دکمه روشن و خاموش کردن موبایل است. Volume Up هم همان دکمه ای است که صدای گوشی را افزایش می دهد و برای Zoom عکاسی هم استفاده می شود)

خسته نباشید ! قفل گوشی موبایل شما باز شد. حالا باید زبان مورد استفاده گوشی، و همچنین تاریخ و ساعت را دوباره تنظیم کنید تا وارد منوی اصلی موبایل خود شوید.

میرسم به مثم زرده دکمه ولوم بالا میزنم میره رو شکل اندروید میمونه همون جا

پاینن و بزنم میره از اول میاد بالا گوشی همونجا ک بود

لینک به دیدگاه
میرسم به مثم زرده دکمه ولوم بالا میزنم میره رو شکل اندروید میمونه همون جا

پاینن و بزنم میره از اول میاد بالا گوشی همونجا ک بود

خب اگه رو شکل اندروید میمونه حتما داره تنظیمات رو ریست میکنه بذار یه چند دقیقه بمونه ببین اتفاقی میوفته

لینک به دیدگاه
خب اگه رو شکل اندروید میمونه حتما داره تنظیمات رو ریست میکنه بذار یه چند دقیقه بمونه ببین اتفاقی میوفته

مثه حالت بوت میشه

دو ساعت گذاشتم هیچی نشد

فقط نوشت دانلودینگ

لینک به دیدگاه
مثه حالت بوت میشه

دو ساعت گذاشتم هیچی نشد

فقط نوشت دانلودینگ

خب یه کار دیگه بکن گوشیو خاموش کن باتریشو در بیار بذار یه چند ساعت بدون باتری بمونه تا تنظیم ساعتش بهم بریزه شاید درست شد

.

.

خودم اندروید دارم ولی تا حالا ندیدم گوشی اینجوری بشه شاید تو تنظیمات پترن یه گزینه داره اونو زدی که میخواد بره تو جیمیل واسه امنیت بیشتر

لینک به دیدگاه
خب یه کار دیگه بکن گوشیو خاموش کن باتریشو در بیار بذار یه چند ساعت بدون باتری بمونه تا تنظیم ساعتش بهم بریزه شاید درست شد

.

.

خودم اندروید دارم ولی تا حالا ندیدم گوشی اینجوری بشه شاید تو تنظیمات پترن یه گزینه داره اونو زدی که میخواد بره تو جیمیل واسه امنیت بیشتر

اره همونه دیگه مرگش

میره تو جیمیل

جیمیلمم میزنم هیچی نمیشه

لینک به دیدگاه
گور بابای اصلاعات

فلش چه جوری کنم ؟

این روشِ فلشِ دستیه:

گوشی و خاموش میکنی...دکمه پاور با ولوم بالا با هوم و با هم میگیری میره رو حالتِ فلش بعد باید بری رو فکتوری ریست ایت کلیر دیتا فون!

این کار معمولا جواب میده برو ببین باسِ تو هم کار میکنه!

لینک به دیدگاه
این روشِ فلشِ دستیه:

گوشی و خاموش میکنی...دکمه پاور با ولوم بالا با هوم و با هم میگیری میره رو حالتِ فلش بعد باید بری رو فکتوری ریست ایت کلیر دیتا فون!

این کار معمولا جواب میده برو ببین باسِ تو هم کار میکنه!

ارپاک جان همین کارو میکنم

ولوم بالا رو میزنم میره رو جونور اندروید مینویسه دانلودینگ

اصلا گزینه فکتوری نمیبینم

لینک به دیدگاه
ارپاک جان همین کارو میکنم

ولوم بالا رو میزنم میره رو جونور اندروید مینویسه دانلودینگ

اصلا گزینه فکتوری نمیبینم

بالا نباید بره رو دانلود اصن!

پایینُ میگیری هم ازاول میاد بالا گوشی؟!!!!!!!!

هر سه تا دکمه رو یهو با هم میگیری دیگه؟

مگه سری گالکسی نی گوشیت؟

دقیقا این سه تا باهم باید بره تو منو کنترل اصلیِ گوشیت!

لینک به دیدگاه

بالا نباید بره رو دانلود اصن!

پایینُ میگیری هم ازاول میاد بالا گوشی؟!!!!!!!!

هر سه تا دکمه رو یهو با هم میگیری دیگه؟

مگه سری گالکسی نی گوشیت؟

دقیقا این سه تا باهم باید بره تو منو کنترل اصلیِ گوشیت!

والا نمیره

اره گلکسی هست

یه سفحه میاد با مثلث زرد

بالا ک میزنم میره تو صفحه با جونور سبزه مینوسیه دانلودینگ

میزنم پایین نوشته ریستارت میره از اول میاد بالا

از طرفی جی میلمم قبول نداره

راه دیگه نداره فلش ؟

لینک به دیدگاه
والا نمیره

اره گلکسی هست

یه سفحه میاد با مثلث زرد

بالا ک میزنم میره تو صفحه با جونور سبزه مینوسیه دانلودینگ

میزنم پایین نوشته ریستارت میره از اول میاد بالا

از طرفی جی میلمم قبول نداره

راه دیگه نداره فلش ؟

مثلتِ زرد!

یه راه دیگه هم هه ک با اوینه ولی احتمال بیریک شدنش زیاده!

تو این تاپیک هم فایلاش هه هم طرزِ انجام دادنش!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

پوریاا اگه حالت شماره گیری فعاله این کد رو بزن ریست فکتوری میشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

آموزش روش کار :

khili mammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmnnnnnnnnnnnnooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn کارکرد گوووووووووووووووووووووووووووود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...