رفتن به مطلب

اینجا شده تگزاس!

ارسال های توصیه شده

نمیدونم جای این تاپیک اینجا بود یا نه،ولی زدم...:icon_redface:

هر کی به هرکی شده به خدا...دیگه جرات نمیکنی سرتو بالا بگیره...حواست نباشه کلات پس...

هر روز یه اتفاق تازه...هر روز دعوا سر هیچ و پوچ...الکی به جون هم میوفتن...هر روز کم کم یه کشته یه قتل...واسه چی آخه؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟

امروز برام یه اتفاق عجیب افتاد...

امروز با ماشین یکی از رفیقام داشتم میرفتم سر کار که رسیدیم به خیابون اصلی...جلومون یه ماشین بود که بهمون راه نمیداد...رفیقمم از سمت راستش سبقت گرفت افتاد جلوش...اونم دستشو کذاشت رو بوق و ول نکرد...بعد چند ثانیه اومد سمت راننده یه چند تا فحش داد و دستشو کرد تو جیبش...گفتم وحید میخواد گاز فلفل بزنه شیشه رو بده بالا...یهو دیدیم تفنگ در آورد...وحیدم تا تفنگو دید شتاب گرفت افتاد جلوش بهش راه نمیداد ولی خب ول کن نبود و یه راه پیدا کرد...راهیم که پیدا کرد سمت شاگرد بود که من بدبخت نشسته بودم...همین که رسید پیشم کلت رو گذاشت رو شیشه ماشین منم گفتم دیوونه نزنی و سریع خم شدم...شانسی که آوردیم این بود که یه بریدگی پیشمون بود و از اونجا سریع پیچیدیم به بازی...

از این اتفاقا زیاد دیده بودم ولی برای خودم دفعه ی اول بود که میوفتاد...نمیگم طرف حما میخواست بزنه و میدونم که قصدش فقط ترسوندن بود...حالا هر چی که بود اتفاق افتاد...

همیشه توهم که میزدم پیش خودم میگفتم اگه یه همچین اتفاقی برام بیوفته چیکار میکنم...دیدم که هیچ غلطی نمیتونم کنم...:icon_redface:

برای شماها تا حالا یه همچین اتفاقایی افتاده؟اگه افتاده چیکار کردید؟

اگرم نیوفتاده به نظرتون چیکار میکردید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...