رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

به سلامتي ملتي که.........

دردشون سينه گلشيفته ست.........

غصه شون انگشته محمد نصرتيه.........

مشکلشون اهنگه شاهينه..............

نون شبشون هولوکاسته.........

کار روزانشون خوندن خبر هاي زرده.......

تفريحشون توهين قومي قبيله ايه..........

نقل زبونشون تمسخر عقايده..........

به سلامتي مردمي که..............

مشکل مسکن دارند اما دم نميزنند..........

مشکل مالي دارند اما حرف نميزنند.............

other-145-300x199.jpg

بيکارند اما خندانند.............

گوشت و مرغ براشون رويايه شبانست ولي اعتراض نميکنند..............

165616_705.jpeg

بنزين رو 5000 تومنم بخرن ناراحت نميشن................

163047_7781.jpg

بچه هاشونو از جلو ميوه فروشي رد نميکنند مبادا بچه دلش بخواد اما به دل نميگيرند................

166658_3221.jpg

سر کار تو تاکسي حرف ميزنند اما در عمل خاموشند.....................

در فيس بوک و تويتر قهرمانند خواهان تغييرند اما در بيرون همه غلام حلقه بدوشند...........

99583e424feca343810c4264a9fcc889.jpg

به سلامتي مردمي که سادگي، سازگاري ، زندگي در شرايط سخت، صبر ، استقامت ،.......... را معني کردند.

47_900404_L600.jpg

• Like 28
لینک به دیدگاه

به سلامتی مردمانی ورزش اونها انقد شکست میخوره و بازم با جون و دل میرن برا تشویق تیم ملی شون

به سلامتی سکه طلاکه دیروز 91/4/8 از صبح تا بعد ظهر 40 هزار تومان گرون شدددددددد

• Like 14
لینک به دیدگاه

به سلامتی صدا و سیما

که اینقدر خبر کم آورده در باره رژیم به گربه امریکایی خبر پخش می کنه

همه چی آرومه غصه ها خوابیدن

169411_115.jpg

• Like 18
لینک به دیدگاه

F_288068_1.jpg

00760727958718415344.jpg

سلامتی خودمون که از sms انصراف یارانه ناراحت میشیم ازون ور اعلام میکنن 15 میلیون نفر یارانه نیاز ندارن و از این ور خیلی ها گوشت و مرغ و یه ماهه تو مهمونیها فقط دیدن:banel_smiley_4:

سلامتی یارانه که مختص مردم ایرانه:icon_pf (34):

• Like 20
لینک به دیدگاه

این اقای خروس قول داده که سعیش رو بکنهلطفا مسئولین هم سعی خودشون رو در جهت انجام وظایف بکنن !!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 9
لینک به دیدگاه

_به سلامتی ملتی که اگه بدترین بلاها هم سرشون بیاد باز هم مهمترین کارشون دخالت توی کار دیگرانه

_به سلامتی ملتی که طوری نسل جوانش رو سرگردون کرده که نمی دونن کجای این دنیا هستن

(بلند بخندی و شادی کنی می گن: این جلف بازیا چیه ؟ یا خجالت نمی کشی؟ یا چی زدی ؟ دوزش بالا بوده ها

افسرده باشی می گن : زمان ما زمین زیر پای جوونا می لرزید حالا شما حال تکون دادن خودتون رو هم ندارین؟ یا این که همه چیز رو می ندازن سر کامپیوتر و نت لعنتی ؟!

........)

_چی بگم از مردم بی ظرفیتی که توی خیابون حاضر نیستن از هیچ جنس مونثی چشم پوشی کنن و اگه کسی به ناموسشون بد نگاه کنه برای طرف قمه می کشن

_چی بگم از مملکتی که اگه یه دختر با سر و وضع مناسب بایسته گوشه خیابون منتظر تاکسی یعنی حتمـــــــــــــا بدکاره است

_چی بگم از ملتی که سوار ماشین نیم میلیاردی می شن و با سرعت 140 تا توی اتوبان ویراژ می دن و کیسه زبالشون رو پرت می کنن وسط جاده!

_چی بگم از ملتی که

وقتی چراغ سبزه دلی دلی و آروم آروم حرکت می کنه و نمی ذاره پشت سری هاش هم حرکت کنن

اما وقتی چراغ زرده با نهایت سرعت از 100 متر مونده به چهارراه میاد تا پشت چراغ قرمز نمونه

و وقتی هم که چراغ قرمزه این قدر نم نم میاد جلو که رسما وسط چهارراه توقف می کنه و 5 ثانیه آخر چراغ قرمز رو هم جز سبز حساب می کنه

............... :hanghead::hanghead::hanghead:

• Like 6
لینک به دیدگاه

94365820d1.jpg

فکرشو میکنم که جزو شاد ترین ملت ها بودیم...

فکرشو که میکنم قرار بود ایران بشه بهترین کشور آسیا برای جذب توریست

فکرشو که میکنم فرودگاه امام تهران طرحش از زمان شاه بود که بشه مرکز فرود تمام پروازهای خاور میانه

فکرشو که میکنم بهترین ناوگان هوایی و ارتش و پدافند رو ایران داشت

فکرشو که میکنم نظافت و کلاس به تمیزی و شیک بودن بود نه کثیفی و یه من ریش

فکرشو که میکنم مردم هرچی نداشتن یه دل خوش یه سینما یه کافه یه شادی یه جای تفریحی داشتن

فکرشو که میکنم و با الان که مقایسه میکنم میگم خاک بر سر نسل ما که سرویس شدیم:sigh:b52b9b06d9df14edb51212927d5f1b12.jpg

c3c5a0519ead98c350701a272b151e16.jpg

c5527d48944dd0d22f083121c43b1112.jpg

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

حالم دیگه داره به هم می خوره از زندگی توی این مملکت و بین این مردم بی فرهنگ

آخه آدم دردش رو کجا بگه که در طول یک روز 9 بار ماشینت رو بگردن و 90 بار هم از سرنشین ها سوال کنن که شما نسبتتون با هم چیه

بعد توی روز روشن چهار تا عوضی بی همه چیز مزاحمت بشن و با وجود یه پاسگاه توی 2 قدمیت یه مامور نباشه که بگه برای چی داری مزاحمت ایجاد می کنی

د.... آخه اگه دولت مشکل داره ملت هم لیاقتشون همینه

زمان شاه یه شهر نویی بود و هر کی هر غلطی که دلش می خواست میرفت اونجا می کرد

نه حالا که ملت کل شهر رو شهر نو می بینن و کل دخترا رو هم پایه

:w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74:............

• Like 4
لینک به دیدگاه
حالم دیگه داره به هم می خوره از زندگی توی این مملکت و بین این مردم بی فرهنگ

آخه آدم دردش رو کجا بگه که در طول یک روز 9 بار ماشینت رو بگردن و 90 بار هم از سرنشین ها سوال کنن که شما نسبتتون با هم چیه

بعد توی روز روشن چهار تا عوضی بی همه چیز مزاحمت بشن و با وجود یه پاسگاه توی 2 قدمیت یه مامور نباشه که بگه برای چی داری مزاحمت ایجاد می کنی

د.... آخه اگه دولت مشکل داره ملت هم لیاقتشون همینه

زمان شاه یه شهر نویی بود و هر کی هر غلطی که دلش می خواست میرفت اونجا می کرد

نه حالا که ملت کل شهر رو شهر نو می بینن و کل دخترا رو هم پایه

:w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74::w74:............

کدوم سمت بودی دقیقا ...

ما از خوشانسیمون دیگه وقتی پلیس میبینم از 100 قدمیش رد نمیشم وایسادن وسط اوتوبان گیر میدن به ماشینای مشکوک :banel_smiley_4:مثلا یه آدمی که بخواد کاری کنه میاد از جلو شما رد بشه:banel_smiley_4: یا تابلو بازی در بیاره :banel_smiley_4:مثلا امنیته:banel_smiley_4: تو خوبه:hanghead: دو قدمیت بودن منو جلو چشم گوشیمو زدن:sigh: پلیسه اونور خیابونه میگم بریم بگیریم ازشون میگه برو کلانتری شکایت کن:w58:گفتم من تا برم که این در رفته میگه برو بابا وای نسا حوصلتو نداریم :icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
کدوم سمت بودی دقیقا ...

ما از خوشانسیمون دیگه وقتی پلیس میبینم از 100 قدمیش رد نمیشم وایسادن وسط اوتوبان گیر میدن به ماشینای مشکوک :banel_smiley_4:مثلا یه آدمی که بخواد کاری کنه میاد از جلو شما رد بشه:banel_smiley_4: یا تابلو بازی در بیاره :banel_smiley_4:مثلا امنیته:banel_smiley_4: تو خوبه:hanghead: دو قدمیت بودن منو جلو چشم گوشیمو زدن:sigh: پلیسه اونور خیابونه میگم بریم بگیریم ازشون میگه برو کلانتری شکایت کن:w58:گفتم من تا برم که این در رفته میگه برو بابا وای نسا حوصلتو نداریم :icon_pf (34):

این دیوارهای گوشتی که همه جا هستن به قول شما به خصوص توی اتوبانها

فکر کن فقط توی منطقه خودمون 3 باز جلومون رو گرفتن ! حال و روز بابایی و همت وصیاد و ... هم که معلومه :w000:

خب وقتی مسیرته مجبوری باید چی کار کنی ؟!

امنیت؟! از کی تاحالا راهزن ها ایجاد امنیت می کنن ! :icon_pf (34):

مثلا ما توی باند ماشین اسلحه جاسازی کرده بودیم که کم بود ضبطش کنه دیگه نه :banel_smiley_4:

دایی من رو روز سوم عید کشتن گفتن باید تا آخر تعطیلات صبر کنین که شکایت کنین

الان 6 ماهه می خوان گوشیش رو رد یابی کنن هنوز دارن هیچ خبری نیست

مگه پل مدیریت و میدون کاج نبود زدن آدم کشتن ... مگه حین دعوا مامور نایستاده بوده .... کسی کاری کرد؟

حالا این که برای اونا فقط یه گوشی بوده :hanghead:

• Like 4
لینک به دیدگاه

متاسفانه این وضع هیچ وقت بهتر نمی شه! شاید بدتر بشه! روز به روز قدرت خرید مردم کمتر می شه!

خونه ای که قبل عید تو جای داغون شهرمون متری 400 بود,الان متری 750 ! قدرت خرید کمتر(به علت افرایش قیمت خوراکی و پوشاک و...) نه می تونیم خونه بخرم!

با این اوصاف حالا حالا ها فکر ازدواج ندارم!

جالبه! قدیکا هیشکی قبل ازدواج دقدقه ی مالی نداشت! اما تو این زمونه 3,4 سال قبل ازدواج ناراحتی و ب دبختی شروع می شه:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

رفتم کاغذ دیواری بخرم...متری 90 تا 450 هزار تومن!!

حساب کردم بخوام اسکناس 1000 تومانی جاش بچسبونم 82 تومن درمیاد!!

تازه می شه بهش ناخونکم زد !!!

01.jpg

با این وضع ارز و گروونی دیگه حالی به آدم میمونه؟! نه والا!

احوالی به آدم میمونه؟! نه بلا!

اسمت چیه ؟

فرنود

چه غذایی دوس داری عزیزم ؟

فسنجون مرغ ، جوجه کباب …

چی ؟ ماشین لباسشویی رو خودت روشن میکنی ؟ نه نه نه نه نه … !!!

05.jpg

ﻣﺎﻣﺎﻥ ﯾﻌﻨﯽ ﺑﻪ ﭘﺴﺮِ ﺍﻭﻧﯿﮑﻪ ﻣﺮﻏﺪﺍﺭﯼ ﺩﺍﺭﻩ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺪﻡ ﯾﺎ ﺍﻭﻧﯿﮑﻪ ﻧﻮﻧﻮﺍﯾﯽ ﺩﺍﺭﻩ ؟

“ﺟﺪﯾﺪﺗﺮﯾﻦ ﺩﯾﺎﻟﻮﮒ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺵ ﺷﺎﻧﺲ”

با این نرخ سکه دختر مذهبی هم نمیشه گرفت. ۱۴ تا سکه هم زیاده باید یکی رو پیدا کنیم به ۵ تن راضی باشه!!

07.jpg

سالهای پیش جایزه بانک ملت یه منزل مسکونی بود، امسال شده ۶۰ لیتر بنزین، سال دیگه میشه یه شونه تخم مرغ، سال بعدشم دوتا تافتون یه بربری هم وسطش!!

حالا همه چی گرونه ها ولی من نمیدونم چرا همین که گوجه گرون میشه همه صداشون در میاد !

08.jpg

گلابی کیلو ۱۱تومن ! از این به بعد کسی بهتون گفت گلابی باید احساس غرور کنید !

نون و پنیر آوردیم … دخترتونو بردیم …

دخترمون ارزونیتون … نون و پنیر بدید بهمون …

(تاثیر افزایش قیمت نان) – “مراسم خواستگاری امروز”

09.jpg

میترسم تحریم رو کامل کنند، دیگه برای خانمها لوازم آرایش وارد نشه!!!

فک کنید چه کابوسی جلوی چشامونه!!

03.jpg

چرا الکی‌ میگین همه چی‌ گرون شده؟

منطقی‌ که به قضیه نگاه کنین همچی‌ خیلی‌ ارزون شده...!!

مثلا بلیط کنسرت تا پارسال از ۲۰ دلار بود تا۷۰ دلار الان شده از ۸ دلار تا ۳۰ دلار، پراید پارسال میشد ۸هزار دلار الان می‌شه ۳هزار دلار...

یکم منطقی‌ باشین!

02.jpg

میگن :خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطورکه من حساب کردم خدا " دیوونه ی " منه . . . !!!

ظاهرا استراتژی دولت اینه که دلار ده هزار تومن شه بعد سه تا صفر حذف کنن دلار بشه ده تومن دستمون رو بگیریم به شکممون به آمریکاییا بخندیم

10.jpg

با توجه به حجم اتفاقاتی که تو مملکت داره میوفته٬ همش منتظرم از خواب بپرم. بعد ببینم من اصلن فرانسوی بودم و اینا همش کابوس بوده

تو آمریکا هر لیتر بنزین یک دلاره که میشه 3550 تومن

ایرانیا اما بنزین میزنن لیتری فقط 700 تومن

(( احمدی نژاد - گفتگوی زنده با مردم - بزودی ))

04.jpg

وضعیت مملکت الان طوری شده که اگه شما صبح كه داري ميري سركار يه دلار بخري و برگشتنه بفروشيش حداقل كرايه تاكسيت درمياد ،بده؟!

11.jpg

مردان قبیله سرخ پوست درايالات متحده آمريكاي از رییس جدید می پرسن: آیا زمستان سختی در پیش است؟

رییس جوان قبیله که هیچ تجربه ای در این زمینه نداشت، جواب میده «براي احتياط برید هیزم تهیه کنید» بعد میره به سازمان هواشناسی کشور زنگ میزنه: «آقا امسال زمستون سردی در پیشه؟»

پاسخ: «اینطور به نظر میاد»، پس رییس به مردان قبیله دستور میده که بیشتر هیزم جمع کنند و برای اینکه مطمئن بشه یه بار دیگه به سازمان هواشناسی زنگ میزنه: «شما نظرقبلی تون رو تایید می کنید؟»

پاسخ: «صد در صد»، رییس به همه افراد قبیله دستور میده که تمام توانشون رو برای جمع آوری هیزم بیشتر جمع کنند. بعد دوباره به سازمان هواشناسی زنگ میزنه: «آقا شما مطمئنید که امسال زمستان سردی در پیشه؟»

پاسخ: بگذار اینطوری بگم؛ سردترین زمستان در تاریخ معاصر!!!

رییس: از کجا می دونید؟

پاسخ : چون سرخ پوست ها دیوانه وار دارن هیزم جمع می کنن!!

خیلی وقتها ما خودمان مسبب وقایع اطرافمان هستیم ..

• Like 14
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

_امیدوارم اون کسی که طرح موزاییک و کاشی کرده خیابون ها رو داده به روح اعتقاد داشته باشه

چون من هر روز که می رم بیرون به خصوص روزایی که بارونیه کلی صلوات نثار روح مطهرش می کنم :whistles:

یعنی یکی نبود بهش بگه آخه تو چه فکری پیش خودت کرده بودی

اصلا فکر هم کرده بودی ؟! :vahidrk:

لینک به دیدگاه

کاش مردمی که ادعای تمدنشون گوش فلک رو کر کرده و می شینن و بلند می شن و دعا به جون دولت می کنن (!)

یه نگاهی هم به خودشون می کردن

آخه یکی تو به عنوان یه انسان درک این رو نداری که بفهمی امامی که داری براش خودزنی و خود کشی می کنی در چه راهی و برای چی این کار رو کرد ؟!

یعنی واقعا من درک نمی کنم که مردم عزاداری می کنن برای اون نذری آخر شب

یعنی درسته یکی دو تا غذای اضافه که می خوای از روی شکم سیری بگیری 1000 تا راست و دروغ سر هم کنی ؟

حسین می گه : اگه دین نداری لااقل آزاده مرد باش

درسته ظرف های کثیفت رو بندازی ته خیابون و از روش رد بشی ؟ بعد می ری برای حسین سینه هم می زنی ؟

کی می خواد برات جمع کنه ؟ اون رفتگر بیچاره چه گناهی کرده توی این سرما که تازه .........

هیچی .... ولش کن ..... فقط بدون که این دولت لیاقت این ملته :hanghead:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...