رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• 6 ماه بعد...
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درچه مورد؟

در هر مورد که فکر میکنی بر مجله خوبه

در مورد نوع مطالب

در مورد فهرستاش

در مورد عکس اول صفحه

در مورد اینکه چیکار کنیم مجله بهتر میشه و هر چیز دیگه ای

لینک به دیدگاه
در هر مورد که فکر میکنی بر مجله خوبه

در مورد نوع مطالب

در مورد فهرستاش

در مورد عکس اول صفحه

در مورد اینکه چیکار کنیم مجله بهتر میشه و هر چیز دیگه ای

دستتون بازه آقا مهدی

خیلی کارا میشه کرد !

یکی از موثرترین کارا نحوه تبلیغ و انتشار مجله هستش.

من خودم با اینکه زیاد وبگردی میکنم تا یه ماه پیش اسم مجله کهربا رو هم نشنیده بودم !

ببینید مجله های پرفروش و معروف چه کارایی میکنن،تنوع مطالبشون به چه صورته،ما هم میتونیم مهندسی معکوس کنیم :)

میشه مسابقه گذاشت تو هر شماره،جدول تخصصی طراحی کرد یا خیلی کارای دیگه !

به نظر من همیشه مجلاتی موفق هستند که خواننده رو با خودشون درگیر کنن.برای همه جور قشر مربوطه(مثلا هم دانش آموزا،هم علاقه مندا به برق،هم دانشجوهای برق تا ....) مطلب موثر داشته باشن.

لینک به دیدگاه
دستتون بازه آقا مهدی

خیلی کارا میشه کرد !

یکی از موثرترین کارا نحوه تبلیغ و انتشار مجله هستش.

من خودم با اینکه زیاد وبگردی میکنم تا یه ماه پیش اسم مجله کهربا رو هم نشنیده بودم !

ببینید مجله های پرفروش و معروف چه کارایی میکنن،تنوع مطالبشون به چه صورته،ما هم میتونیم مهندسی معکوس کنیم :)

میشه مسابقه گذاشت تو هر شماره،جدول تخصصی طراحی کرد یا خیلی کارای دیگه !

به نظر من همیشه مجلاتی موفق هستند که خواننده رو با خودشون درگیر کنن.برای همه جور قشر مربوطه(مثلا هم دانش آموزا،هم علاقه مندا به برق،هم دانشجوهای برق تا ....) مطلب موثر داشته باشن.

درود:icon_gol:

کاملا باهاتون موافقم و قبول دارم از نظر تبلیغات ضعیف عمل کردیم...

مسابقه و جدولم فکر خوبیه:a030:

مجله رو مطالعه کردید شما؟مطالبش چجوریه به نظرتون؟گستردگی موضوعاتش چطوره؟همه قشری رو در بر میگیره؟

لینک به دیدگاه
من نفهمیدم آخرش برای مقاله ها باید ترجمه بفرستیم یا خودمون بنویسیم؟؟؟:ws38:

فرقی نمیکنه بانو ولی اگه مقاله خودتون باشه خیلی بهتره که امتیازاتی را هم براتون در نظر گرفته میشه...:a030:

اگرم که ترجمه شده باشه چه بهتر که به روز باشه:w16:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

کاملا باهاتون موافقم و قبول دارم از نظر تبلیغات ضعیف عمل کردیم...

مسابقه و جدولم فکر خوبیه:a030:

مجله رو مطالعه کردید شما؟مطالبش چجوریه به نظرتون؟گستردگی موضوعاتش چطوره؟همه قشری رو در بر میگیره؟

همه مطالبو نه , اما بیشتر قسمت هاشو دیدم.مجله بسیار خوبی شده :a030:

اما در مورد گستردگی موضوعات حقیقتش رو بخوای به نظر من نه , البته تا حدودی رعایت شده , اما در حد عالی نیست.فرض کن من به گرایش کنترل خیلی علاقه مندم.حالا میام مجله کهربا رو دانلود می کنم و سرتیترها رو میخونم.می بینم مطلب خوبی تو این زمینه وجود نداره.خب خود به خود دیگه دنبال بقیه شماره ها نمیرم دیگه !!

اما برعکس , اگه یه مطلب جدید و جذاب تو زمینه کنترل ببینم با اشتیاق کامل دنبال بقیه شماره ها میرم.

ایراد رشته برق همینه که گستردگی مطالب خیلی خیلی زیاده و همین باعث میشه که اکثر مجلات بیان تو یه گرایش خاص فعالیت کنن.مثلا الکترونیک

شما حتی اگه واقعا می خواید تو این زمینه مجلتون سری تو سرا در بیاره میتونی به چند قسمت تقسیمش کنی !

مثلا از بچه ها کمک بگیری و هر فصل بیای چهار نسخه مجله منتشر کنی , یکی تخصصی الکترونیک , یکی مخابرات , قدرت , یکیم کنترل

البته من تا به حال همچین چیزی ندیدم.ولی فک نکنم چیز بدی از آب در بیاد.

ببخشید سرتو درد آوردم :icon_redface:

لینک به دیدگاه
همه مطالبو نه , اما بیشتر قسمت هاشو دیدم.مجله بسیار خوبی شده :a030:

اما در مورد گستردگی موضوعات حقیقتش رو بخوای به نظر من نه , البته تا حدودی رعایت شده , اما در حد عالی نیست.فرض کن من به گرایش کنترل خیلی علاقه مندم.حالا میام مجله کهربا رو دانلود می کنم و سرتیترها رو میخونم.می بینم مطلب خوبی تو این زمینه وجود نداره.خب خود به خود دیگه دنبال بقیه شماره ها نمیرم دیگه !!

اما برعکس , اگه یه مطلب جدید و جذاب تو زمینه کنترل ببینم با اشتیاق کامل دنبال بقیه شماره ها میرم.

ایراد رشته برق همینه که گستردگی مطالب خیلی خیلی زیاده و همین باعث میشه که اکثر مجلات بیان تو یه گرایش خاص فعالیت کنن.مثلا الکترونیک

شما حتی اگه واقعا می خواید تو این زمینه مجلتون سری تو سرا در بیاره میتونی به چند قسمت تقسیمش کنی !

مثلا از بچه ها کمک بگیری و هر فصل بیای چهار نسخه مجله منتشر کنی , یکی تخصصی الکترونیک , یکی مخابرات , قدرت , یکیم کنترل

البته من تا به حال همچین چیزی ندیدم.ولی فک نکنم چیز بدی از آب در بیاد.

ببخشید سرتو درد آوردم :icon_redface:

کاملا درسته...

ممنون از نکاتی که گفتی....ایشالا تو شماره بعدی با وجود شما و بقیه دوستان این نقص ها جبران میشه و یه مجله خوبو میدیم بیرون...:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

آقا من یه فکری برای تبلیغات کهربا و روزنه دارم

بدون هزینه ، فقط یکم باید وقت بزارید

اما برای شروع تبلیغات میتونه خیلی مفید باشه

البته هر کاری اولش خودمونی شروع میشه ،ولی با گذشت زمان ،هر چی بزرگتر میشه خود به خود رسمی تر میشه !

منظورم اینه که اگه میخواید این دو تا نشریه رو بکشونید به دنیای خارج از این سایت دیگه نباید تو انتشارشون وقفه ایجاد بشه !

باید مثل یه مجله معروف همه چیزش منظم پیش بره.

چیکار کنیم ؟

بگم ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
آقا من یه فکری برای تبلیغات کهربا و روزنه دارم

بدون هزینه ، فقط یکم باید وقت بزارید

اما برای شروع تبلیغات میتونه خیلی مفید باشه

البته هر کاری اولش خودمونی شروع میشه ،ولی با گذشت زمان ،هر چی بزرگتر میشه خود به خود رسمی تر میشه !

منظورم اینه که اگه میخواید این دو تا نشریه رو بکشونید به دنیای خارج از این سایت دیگه نباید تو انتشارشون وقفه ایجاد بشه !

باید مثل یه مجله معروف همه چیزش منظم پیش بره.

چیکار کنیم ؟

بگم ؟؟؟؟؟

حتما...بگو عزیزم:w16:

لینک به دیدگاه
آقا من یه فکری برای تبلیغات کهربا و روزنه دارم بدون هزینه ، فقط یکم باید وقت بزاریداما برای شروع تبلیغات میتونه خیلی مفید باشهالبته هر کاری اولش خودمونی شروع میشه ،ولی با گذشت زمان ،هر چی بزرگتر میشه خود به خود رسمی تر میشه !منظورم اینه که اگه میخواید این دو تا نشریه رو بکشونید به دنیای خارج از این سایت دیگه نباید تو انتشارشون وقفه ایجاد بشه !باید مثل یه مجله معروف همه چیزش منظم پیش بره.چیکار کنیم ؟بگم ؟؟؟؟؟
سلام عباس آقا.با نظرات شماموافقم...ماهم قبول داریم مجله درجاهایی ضعیف عمل کرده.وهمه ماسعی درجبراناین نواقص داریم.مجله ای که همه گیر ومتنوع باشه یه هیئت تحریریه قوی وکامل میخواد.که تابه امروزمتاسفانه نداشته.مثلامنمن الکترونیک خوندم زیادازمطالب کنترل ومخابرات سردرنمیارم.پس طبیعتانمیتونم مطالب مفیدارائه کنم.انشاالله درآینده وباوجودشمااین نقصهم رفع میشه.درموردتاریخ انتشارهم25ماه آخرهرفصلدرنظرگرفته شده.
لینک به دیدگاه
سلام عباس آقا.با نظرات شماموافقم...ماهم قبول داریم مجله درجاهایی ضعیف عمل کرده.وهمه ماسعی درجبراناین نواقص داریم.مجله ای که همه گیر ومتنوع باشه یه هیئت تحریریه قوی وکامل میخواد.که تابه امروزمتاسفانه نداشته.مثلامنمن الکترونیک خوندم زیادازمطالب کنترل ومخابرات سردرنمیارم.پس طبیعتانمیتونم مطالب مفیدارائه کنم.انشاالله درآینده وباوجودشمااین نقصهم رفع میشه.درموردتاریخ انتشارهم25ماه آخرهرفصلدرنظرگرفته شده.

سلام آقا پیمان

اول اجازه بدید از شما و باقی دوستانی که تو انتشار این مجلات همکاری می کنن یه تشکر ویژه کنم و به همتون خسته نباشید بگم.

من قبلاهم گفتم.برای همه گیر شدن مطالب باید بقیه بچه ها هم کمک کنن.

من از سختی این کار کاملا اطلاع دارم و میدونم برای انتشار هر نسخه چقد زحمت می کشید و به خاطر همینه که نظرمو میگم .

هدفم هم کمک به پیشرفت این نشریه نو پاست.

من میگم ایشالا سرتون که یکم خلوت شد برای هر گرایش یه تیم پنج نفره انتخاب کنید و بسم ا...

لینک به دیدگاه
سلام آقا پیمان

اول اجازه بدید از شما و باقی دوستانی که تو انتشار این مجلات همکاری می کنن یه تشکر ویژه کنم و به همتون خسته نباشید بگم.

من قبلاهم گفتم.برای همه گیر شدن مطالب باید بقیه بچه ها هم کمک کنن.

من از سختی این کار کاملا اطلاع دارم و میدونم برای انتشار هر نسخه چقد زحمت می کشید و به خاطر همینه که نظرمو میگم .

هدفم هم کمک به پیشرفت این نشریه نو پاست.

من میگم ایشالا سرتون که یکم خلوت شد برای هر گرایش یه تیم پنج نفره انتخاب کنید و بسم ا...

ممنونم عباس جان لطف داری:icon_gol:

در مورد تیم 5 نفره باید بگم که متاسفانه این همه کاربر فعال نداریم که بخوایم یه همچین تیمی رو تشکیل بدیم بنابراین باید با همین تعداد که هستیم کار مجله رو ادامه بدیم تا در آینده که تعداد کاربران بیشتری داشته باشیم....

خدارو شکر تو رشته الکترونیک تعداد بچه ها خوبه...شما هستید،خود پیمان،سودی،مهناز،عادل....که میتونید تو الکترونیک کمک کنید....

من و کوروشم و امید هم میتونیم تو قدرت فعالیت داشته باشیم....

بر رشته کنترل هم خود مهندس مهدی عارف هستن که کمکمون کنن.... خودمم تو این زمینه هستم و میتونم کمک کنم..... البته دوستان دیگه ای هم هستن از جمله سافیست عزیز که اگه کمکمون کنن خیلی خوب میشه....

در مورد تبلیغاتم نگفتی چیکار کنیما؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ممنونم عباس جان لطف داری:icon_gol:

در مورد تیم 5 نفره باید بگم که متاسفانه این همه کاربر فعال نداریم که بخوایم یه همچین تیمی رو تشکیل بدیم بنابراین باید با همین تعداد که هستیم کار مجله رو ادامه بدیم تا در آینده که تعداد کاربران بیشتری داشته باشیم....

خدارو شکر تو رشته الکترونیک تعداد بچه ها خوبه...شما هستید،خود پیمان،سودی،مهناز،عادل....که میتونید تو الکترونیک کمک کنید....

من و کوروشم و امید هم میتونیم تو قدرت فعالیت داشته باشیم....

بر رشته کنترل هم خود مهندس مهدی عارف هستن که کمکمون کنن.... خودمم تو این زمینه هستم و میتونم کمک کنم..... البته دوستان دیگه ای هم هستن از جمله سافیست عزیز که اگه کمکمون کنن خیلی خوب میشه....

در مورد تبلیغاتم نگفتی چیکار کنیما؟:banel_smiley_4:

درسته مهدی جان

نیرو کمه

ولی باید همین اعضای فعالو از مزایای کمک به مجله مطلع کنی که دل و دماغ کار کردن داشته باشن دیگه

مثلا من نوعی یه چیزایی بلدم ، یکمیم سرم شلوغه ،اگه فک کنم کمک به مجله یه کار بی مزد و بی نتیجس خب درگیر کار نمیشم دیگه

در مورد تبلیغاتم شرمنده یکم سرم شلوغ شد فراموش کردم بگم.

میگم یه وبلاگ مخصوص همین دو تانشریه بزنیم با تمام سایت هایی که کتاب الکترونیکی و مطالب علمی میزارن تبادل لینک کنیم.

نظرتون چیه ؟؟

لینک به دیدگاه
درسته مهدی جان

نیرو کمه

ولی باید همین اعضای فعالو از مزایای کمک به مجله مطلع کنی که دل و دماغ کار کردن داشته باشن دیگه

مثلا من نوعی یه چیزایی بلدم ، یکمیم سرم شلوغه ،اگه فک کنم کمک به مجله یه کار بی مزد و بی نتیجس خب درگیر کار نمیشم دیگه

در مورد تبلیغاتم شرمنده یکم سرم شلوغ شد فراموش کردم بگم.

میگم یه وبلاگ مخصوص همین دو تانشریه بزنیم با تمام سایت هایی که کتاب الکترونیکی و مطالب علمی میزارن تبادل لینک کنیم.

نظرتون چیه ؟؟

به ازای ارسال هر مقاله یه سری امتیازات به کاربر داده میشه....

منظورتون یه همچین چیزیه؟

http://www.noandishaan.com/kahroba/

لینک به دیدگاه

اون موقع که مجله شروع به کار کرد محدود به دو نهایتا سه نفر بود

خوشبختانه الان حد اقل در قدرت و الکترونیک اونقدر غنی هستیم که این دوبخش از قوی ترین بخشهای انجمن و مجله باشه :w16:

پیشنهاد من برای تعالی مجله اینه که هر گروه یه تیم تحریریه تشکیل بده و تاپیکی در بخش [h=1]انجمن: کهربا(مجله تخصصی مهندسی برق) بزنه[/h]

برآیند فعالیت های این گروه ها برسه به دست سردبیر مجله (که من باشم:ws3:)و بره برای تدوین و ویرایش نهایی..

در مورد تبلیغات در ابتدا ما باید چیزی برای ارائه از خودمون داشته باشیم تا بشه روش مانورداد.چند تا مقاله کپی پیست شده زیاد جالب نیست روش مانور بدیم

مجله چون نوپاست خیلی جا برای تعالی داره که انشاالله قدم قدم بهش میرسیم کمی صبر و ممارست میخواد

لینک به دیدگاه

ایشالا بعد عید یه جلسه بزاریم و مفصل در مورد مجله صحبت کنیم تا به امید خدا یه مجله خوب و روپایی در بیاد

یکی از بچه ها هم به صورت خصوصی چندتا نکتع رو بهم گفته که به نظرم خیلی خوب اومد و باید روش بحث بشه...

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...