رفتن به مطلب

مسابقه عکس معماری سری هشت

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستای گلم:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

دور جدید مسابقه عکاسی رو می خوایم برگزار گنیم موضوع این سری بر اساس این تاپیک ساختمان های مسکونی هستش

دوستای عزیزم یک هفته یعنی تا شنبه اینده 23 اردیبهشت فرصت دارین عکسهایی که گرفتین رو برای من خصوص کنین مشخص بکنین که بنا مال کجاست ( من هی نپرسم!)

ساختمان مسکونی شما هم می تونه سنتی و هم می تونه مدرن باشه سایز عکساتون هم 600*800 باشه

سه نفر اول هم برندگان مسابقه خواهند بود که نفر اول یک مدال هم داره!

موفق باشید :mbj6ivxkw3ccem7bie7

• Like 16
لینک به دیدگاه
درود...من تازه عضو شدم...میشه لطفا بگی چطور عکس رو باید بفرستم برات؟میسی :icon_gol:

درود

خیلی خوش اومدی عزیزم

عکستونو توی آپلود سنتر نواندیشان یا جای دیگه فرق نداره آپلود کنید بعد بیاین پروفایلم ارسال پیام خصوصی رو بزنید و لینک عکسو از اونجا برام بفرستین:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستای گلم:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

دور جدید مسابقه عکاسی رو می خوایم برگزار گنیم موضوع این سری بر اساس این تاپیک ساختمان های مسکونی هستش

دوستای عزیزم یک هفته یعنی تا شنبه اینده 23 اردیبهشت فرصت دارین عکسهایی که گرفتین رو برای من خصوص کنین مشخص بکنین که بنا مال کجاست ( من هی نپرسم!)

ساختمان مسکونی شما هم می تونه سنتی و هم می تونه مدرن باشه سایز عکساتون هم 600*800 باشه

سه نفر اول هم برندگان مسابقه خواهند بود که نفر اول یک مدال هم داره!

موفق باشید :mbj6ivxkw3ccem7bie7

سلام اجی خوبی ؟ من تا حالا تو این مسابقه شرکت نکردم میشه بگی چجوری هستش ؟ عکس باید چجوری باشه از کجا و خیلی سوال های دیگه کامل بگو جریان چیه تا منم شرکت وکونم :hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام اجی خوبی ؟ من تا حالا تو این مسابقه شرکت نکردم میشه بگی چجوری هستش ؟ عکس باید چجوری باشه از کجا و خیلی سوال های دیگه کامل بگو جریان چیه تا منم شرکت وکونم :hapydancsmil:

سلام داداشی جونم

هیچی خیلی ساده

موضوع مسابقه خانه مسکونیه حالا قدیمی یا جدید فرقی نمی کنه از خونه عکس می گیری برای من پیام خصوصی می کنم از هر جایی می تونی عکس بگیری شاید محله تون یه خونه خوب داشته باشه مثلا همونم می تونی بگیری هیچ محدودیتی نداره

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...