رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

استاد "سلامت عمومی و برنامه ریزی شهری" در دانشگاه برکلی، و پروفسور روان شناس در کالیفرنیا و سانفرانسیسکو، از سال 1968

در سال 1952 در مورد "شهرهای بیمار" مقاله ای نوشت و درمورد تاثیر جنبه های محیطی بر رفتار انسان و برنامه های امریکایی مربوط به از خود بیگانگی ذهنی و الکلیسم پرداخت و در این جریان است که او به عنوان قهرمان روان شناسی محیطی چهره می نماید

کتاب "شرط شهری" را در سال 1963 و "برنامه ریزی سلامت و تغییر اجتماعی" را در سال 1986منتشر کرده است

تا کنون مقالات بسیاری در زمینه ارتقاء سلامت و شهرهای سالم تدوین کرده است و با موسسات عمومی مانند WHO , UNICEF همکاری طولانی داشته است

do.php?imgf=158634037059311.jpg

پاورپوینت حاضر درباره دوهل و نظریاتش می باشد که برای درس سیراندیشه های شهرسازی دکتر حبیبی دانشجوهای دانشگاه تهران ارائه دادن:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

فایل زیر هم PDF همون ارائه بالا به صورت یک مقاله و خلاصه اون هستش که به همراه یک پاورپوینت دیگه می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 7 سال بعد...

سلام ممنون از مطالب مفیدتون. من میخوام این فایل‌هارو دانلود کنم اما لینک‌ها کار نمی‌کنن متاسفانه.

ممنون می‌شم راهنمایی بفرمائید چطور می‌تونم داشته باشمشون. 

پیشاپیش سپاس‌گزارم

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، halehk گفته است :

سلام ممنون از مطالب مفیدتون. من میخوام این فایل‌هارو دانلود کنم اما لینک‌ها کار نمی‌کنن متاسفانه.

ممنون می‌شم راهنمایی بفرمائید چطور می‌تونم داشته باشمشون. 

پیشاپیش سپاس‌گزارم

سلام. لینک دانلود اصلاح شد

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در 12 اردیبهشت 1391 در 15:27، Mohammad Aref گفته است :

استاد "سلامت عمومی و برنامه ریزی شهری" در دانشگاه برکلی، و پروفسور روان شناس در کالیفرنیا و سانفرانسیسکو، از سال 1968

در سال 1952 در مورد "شهرهای بیمار" مقاله ای نوشت و درمورد تاثیر جنبه های محیطی بر رفتار انسان و برنامه های امریکایی مربوط به از خود بیگانگی ذهنی و الکلیسم پرداخت و در این جریان است که او به عنوان قهرمان روان شناسی محیطی چهره می نماید

کتاب "شرط شهری" را در سال 1963 و "برنامه ریزی سلامت و تغییر اجتماعی" را در سال 1986منتشر کرده است

تا کنون مقالات بسیاری در زمینه ارتقاء سلامت و شهرهای سالم تدوین کرده است و با موسسات عمومی مانند WHO , UNICEF همکاری طولانی داشته است

do.php?imgf=158634037059311.jpg

پاورپوینت حاضر درباره دوهل و نظریاتش می باشد که برای درس سیراندیشه های شهرسازی دکتر حبیبی دانشجوهای دانشگاه تهران ارائه دادن:

دانلود پاورپوینت

سلام

ممنون از بابت این فایل عالی ، دقیقا مشکلم حل شد. بازهم مرسی مهندس جان

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
3 دقیقه قبل، farinazsyr گفته است:

سلام لینک دانلود مشکل داره هم این موضوع هم ی سری موضوع های دیگه:((

سلام. چک کردم دوتا لینکی که تو این مطلب بود، بدون مشکل دانلود میشن.

اگر مرورگر کروم دارید، واسه اطمینان از مرورگر دیگه ای غیر از کروم استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
1 دقیقه قبل، farinazsyr گفته است:

این صفحه باز میشه و ادامه هم میزنم نمیشه بازم

Screenshot 2021-10-10 193139.png

این لینک واسه لئونارد دوهل نیست. لینکهای این مطلب تو آپلودسنتر اختصاصی خودمون هست و مشکلی نداره.

لینکی که دادین واسه لوید رایت هست که تو پرشین گیگ بودن. الان لینکشون اصلاح شد.

لینکی اگه مشکل داره، لطفاً داخل همون مطلب اطلاع بدین ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...