رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

در این تاپیک پایان نامه ی کارشناسی ارشد یکی از دانشجویان تحصیل کرده در آمریکا رو در اختیار دوستان قرار می دم.

موضوع پایان نامه طراحی سفارت خانه ایران هست در کشور آمریکا.

متن پایان نامه به زبان انگیلیسی هست.ولی با دوستانی که آشنایی با زبان داشته باشن نوشته های روانی هست.

ایده ی جالب ارائه دهنده در این است که از ادبیات و شعر ایرانی برای طراحی خود استفاده کرده.

در واقع وزن و و قالب شعر برای ایشون یک عنصر برای طراحی بنا بوده که مطالعات زیادی در این مورد داشته و با تحلیل به طراحی رسیده که چند تصویر کوتاه از این روند رو می زارم به عنوان نمونه و کامل تر در فایل pdf موجود است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

4ojs0b31zeu8ingrjwj.png

jgp3lph3gsy78umbazz.png

5l24d9s99aioeomhs5zd.png

لینک به دیدگاه

در این پایان نامه تحلیل نمونه های مشابه از جمله سفارت خانه هلند در آلمان اثر رم کولهاس و همچنین تحلیل سایت نیز موجود است.

نمونه هایی از تصاویر سایت

nl37blnme4lz43dyz9c.png

tem3th530y1d62ktxyo.png

ezoikbvc8wo6txt84gtv.png

8ert55dvj3c76xme81w.png

نمونه پلان

z5fnx7twekq3olub1xdw.png

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

با سلام و سپاس از زحمات شما، من هر چی تلاش می کنم نمی توانم این فایل را دریافت کنم، عضویت من طلایی است و فقط به خاطر این فایل عضو شده ام، لطفا راهنمایی بفرمایید...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...