رفتن به مطلب

یه وقت که خیلی دیر شده...

ارسال های توصیه شده

نذار غرورم بشکنه

نذار که بشکنه دلم

آخ! به دلم افتاده که

همین روزا مسافرم

یه وقتی مهربون میشی

یه وقت که خیلی دیر شده!

یه وقت که قلب عاشقم

تو دل خاک اسیر شده...

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
متوجه منظورت نشدم:ws52:

توضیح میدی لطفا؟!:icon_gol:

چیشو متوجه نشدی؟ :ws52:

یعنی آدم نباید مدام در خیالات خودش به خودش بگه فلانی من رو دوست داره.

وقتی یکی دوستش نداره،زیاد پاپیچش نشه و مدام با خودش بگه یعنی من رو هنوز هم دوست داره.

لینک به دیدگاه
چیشو متوجه نشدی؟ :ws52:

یعنی آدم نباید مدام در خیالات خودش به خودش بگه فلانی من رو دوست داره.

وقتی یکی دوستش نداره،زیاد پاپیچش نشه و مدام با خودش بگه یعنی من رو هنوز هم دوست داره.

موافقم باهات...:icon_gol::a030:

اما مساله جایی پیچیده میشه که یکی از طرفین رابطه احساس می کنن که اون یکی دوستش نداره و طبیعتاً اون هم سرد و بی تمایل میشه اما غافل از این مساله هست که طرف دیگه همچنان دوستش داره اما بنا به یکسری از دلایل دیگه بوده که یه مدت سرد و بی احساس شده

مخصوصاً این وضعیت در مورد خانمها خیلی بیشتر صدق میکنه که این هم بر میگرده به پیچیدگی های خاص شخصیتی خانمها! من فک میکنم تشخیص مرز بین این دو تا مورد خیلی دشواره و نیاز به هنر خاصی داره ؛ اما معمولا شما خیلی راحت تر از رفتار یه پسر میتونی متوجه بشی که واقعا دوستت داره یا نه

لینک به دیدگاه
موافقم باهات...:icon_gol::a030:اما مساله جایی پیچیده میشه که یکی از طرفین رابطه احساس می کنن که اون یکی دوستش نداره و طبیعتاً اون هم سرد و بی تمایل میشه اما غافل از این مساله هست که طرف دیگه همچنان دوستش داره اما بنا به یکسری از دلایل دیگه بوده که یه مدت سرد و بی احساس شده
از رفتار یک خانم چطوری متوجه میشی که دوستت داره یا نداره؟من این سرد مزاجی رو حداقل در مورد خودم که قبول ندارم.از یکی خوشم نیاد،راحت بهش میگم برو.
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...