رفتن به مطلب

مسابقه راندو

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

سلام دوستای گلم:love070:

خوب یه سری مسابقه جدید داریم

البته ما قبلا راندو می کردیم ولی برای اینکه جذابش کنیم و انگیزه ایجاد شه می خوایم به صورت مسابقه برگزارش کنیم که از کسایی که شرکت می کنن هم تقدیری کرده باشیم :w16:

به سه نفر اول جایزه تعلق می گیره که نفر اول مدال هم داره :icon_pf (19):

مدت مسابقه یک هفته ست نگه ندارین برا روازی آخر کار یکی دو ساعته زود راندو کنین بهم خصوصی بدین:flowerysmile:

عکسی که قراره راندش بکنیم اینه:

bc9vr0mu5evje8iri.jpg

تکنیک راندو آزاده، با هر تکنیکی که راحتین و توش تخصص دارین راندوش کنین

امیدوارم کارای خوبی ببینیم

ممنون موفق باشید :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

• Like 21
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 96
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فاطیما جان باید طرح و خودمون بکشیم و راندو کنیم یا فقط راندو مهمه...و میشه از خود طرح استفاده کرد...

اگه فقط راندو مهمه..میشه یه عکس با کیفیت بزاری که همون و راندو کنیم!؟!؟:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
فاطیما جان باید طرح و خودمون بکشیم و راندو کنیم یا فقط راندو مهمه...و میشه از خود طرح استفاده کرد...

اگه فقط راندو مهمه..میشه یه عکس با کیفیت بزاری که همون و راندو کنیم!؟!؟:hanghead:

نه عزیزم خود طرحم مهمه

خودت بکش و راندو کن باید دستت هم قوی بشه توی امتحان که یه طرح آماده رو راندو نمی کنی می کشی بعد راندو می کنی:w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه
نه خود اعضان

بعد شهرسازها رو هم راه میدین؟ :whistle:

البته رییس شمایید ولی بهتر نیست مثل تمام مسابقات حرفه ای دیگه یه تیم داوری باشه و اعضا هم بتونن رای بدن؟ برای هر رای (تیم داوری و اعضا) یه ضریب درنظر بگیرید و بعد برنده نهایی رو انتخاب کنید. مثلا اگر اسکیسها رو به رای اعضا بذارید ممکنه کسی هم که کوچکترین ارتباطی با رشته معماری و راندو نداره بیاد رای بده. به نظرم شاید یکم ناعادلانه باشه اینطوری و مثلا کار افتضاح من شهرساز نسبت به کار عالی یه معمار رتبه بهتری کسب کنه.

• Like 5
لینک به دیدگاه

عاااالیهههههههههه hapydancsmil.gif

این تکنیک رو دوست دارمممممممممم که با هاشور زدن راندو می کنیم hapydancsmil.gif

آخه من باید راندوی هفته قبل هم بکشم کاش وقت بیشتر بود hanghead.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

راستی یه سوال : تکنیک راندو که مهم نیست ...ولی آیا مهمه با چی طرحو بکشیم؟؟؟ مثلا حتما روان نویس باشه یا مداد هم می تونه باشه؟؟؟

آخه هاشروهای این طرح به نظر نمی رسه روان نویس باشه :ws52:

• Like 4
لینک به دیدگاه
بعد شهرسازها رو هم راه میدین؟ :whistle:

البته رییس شمایید ولی بهتر نیست مثل تمام مسابقات حرفه ای دیگه یه تیم داوری باشه و اعضا هم بتونن رای بدن؟ برای هر رای (تیم داوری و اعضا) یه ضریب درنظر بگیرید و بعد برنده نهایی رو انتخاب کنید. مثلا اگر اسکیسها رو به رای اعضا بذارید ممکنه کسی هم که کوچکترین ارتباطی با رشته معماری و راندو نداره بیاد رای بده. به نظرم شاید یکم ناعادلانه باشه اینطوری و مثلا کار افتضاح من شهرساز نسبت به کار عالی یه معمار رتبه بهتری کسب کنه.

البته که را می دیم

پیشنهاد خیلی خوبیه با بعضیها که کارشون خوبه صحبت می کنم یه تیم داوری بذاریم

مرسی از پیشنهادت:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

بچه ها منم این طرح رو دارم دقیقا همین اندازه ایه ! بزرگترشو نتونسته بودم پیدا کنم... همه چی مشخصه ها ، هم حجم و هم هاشور ها و بافت ها...:a030:

تنبل بازی درنیارین همین خوبه :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
بچه ها منم این طرح رو دارم دقیقا همین اندازه ایه ! بزرگترشو نتونسته بودم پیدا کنم... همه چی مشخصه ها ، هم حجم و هم هاشور ها و بافت ها...:a030:

تنبل بازی درنیارین همین خوبه :w02:

بچه ها توجه کنین؛ این یه طرح خام هستش و باید راندوش کنین؛ میتونه با ماژیک یا مدادرنگی یا آبرنگ و... باشه، نه این که همینی که اینجا هست با همین مقدار هاشور رو بکشید و بذارین تو مسابقه؛ مهم اینه که خلاقیت به خرج بدین و یه طرح خام رو خودتون راندو کنین :w16:

لینک به دیدگاه

بچه ها توجه کنین؛ این یه طرح خام هستش و باید راندوش کنین؛ میتونه با ماژیک یا مدادرنگی یا آبرنگ و... باشه، نه این که همینی که اینجا هست با همین مقدار هاشور رو بکشید و بذارین تو مسابقه؛ مهم اینه که خلاقیت به خرج بدین و یه طرح خام رو خودتون راندو کنین :w16:

من فکر نمیکنم این طرح خام باشه ها :ws52:

من انواع مختلف راندوی این طرحو از نت گرفتم اینم جز یکی از انواع راندو بود....تو طرحهایی که با مارکر یا مداد زنگی راندو شده بود دیگه هاشور نداره :w16:

راندو که نباید حتما با رنگ باشه..هاشور و ایجاد بافت هم خودش یه نوع راندوئه :a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
راستی یه سوال : تکنیک راندو که مهم نیست ...ولی آیا مهمه با چی طرحو بکشیم؟؟؟ مثلا حتما روان نویس باشه یا مداد هم می تونه باشه؟؟؟

آخه هاشروهای این طرح به نظر نمی رسه روان نویس باشه :ws52:

نه فرقی نداره

اصلا لازم نیست از هاشورای اینم طرحم استفاده کنی خودت هر جور دوست داری هاشور بزن

شاید اصلا آسمونشو شکل دیگه کردی بستگی به ذوق خودت داره

• Like 3
لینک به دیدگاه
پس لطف کنید یه عکس بزرگتر و با کیفیت تر ازش آپلود کنید. این برای کار فکر نمیکنم خیلی مناسب باشه.

عکس بزرگتر از این نداره

خطوطش معلومه می تونی بکشی فکر نکنم مشکلی باشه

من فکر نمیکنم این طرح خام باشه ها :ws52:

من انواع مختلف راندوی این طرحو از نت گرفتم اینم جز یکی از انواع راندو بود....تو طرحهایی که با مارکر یا مداد زنگی راندو شده بود دیگه هاشور نداره :w16:

راندو که نباید حتما با رنگ باشه..هاشور و ایجاد بافت هم خودش یه نوع راندوئه :a030:

آره انواع مختلفش هست ولی این چون رنگی نبود گذاشتم که شما راندو کنین

• Like 4
لینک به دیدگاه

آره انواع مختلفش هست ولی این چون رنگی نبود گذاشتم که شما راندو کنین

خو من نمی خوام رنگی راندو رنگی کنم...نمیشه گفت چون رنگی نیست پس راندو نداره که.من میخوام سیاه سفید راندو کنم hanghead.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
خو من نمی خوام رنگی راندو رنگی کنم...نمیشه گفت چون رنگی نیست پس راندو نداره که.من میخوام سیاه سفید راندو کنم hanghead.gif

باشه تو راندو بکن هر طور دوس داری راندو کن.

:gnugghender:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...