رفتن به مطلب

مشکل با ازدواج

ارسال های توصیه شده

سلام

32 سال دارم فوق لیسانس کامپیوتر و با در امد ماهیانه 2 میلیون تومان جایگاه اجتماعی مناسب اما دچار مشکلات جسمی هستم نه انطوری که توکار هام محتاج دیگران باشم معلولیت هم ندارم اما سر حادثه ای متاسفانه مجبور به عمل دو تا پاهام و پس از چند سال هم مجبور به پیوند کلیه شدم از نظر ظاهری هم که مهم هست , زیاد وضعم نامناسب نیست یا بهتر بگم بد نسیت یا معمولی هست پاهام هم مشکل خاصی ندارن یعنی معلولیت نیست و مثل یه ادم ادی را میرم اما خوب مشکل اون تصادف هست و نسبت به ادم های سالم دچار مشکل هستم مثلا نمی تونم از کوه مثل بقیه برم بالا باید کمی با سختی برم بالا همونطور هم که گفتم وضع مالیم خوبه و فوق لیسانس دارم اما برای ازدواج و تصمیم گرفتن به ازدواج شک دارم چون می ترسم این وضعیت جسمیم باعث مشکل بشه

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
سلام32 سال دارم فوق لیسانس کامپیوتر و با در امد ماهیانه 2 میلیون تومان جایگاه اجتماعی مناسب اما دچار مشکلات جسمی هستم نه انطوری که توکار هام محتاج دیگران باشم معلولیت هم ندارم اما سر حادثه ای متاسفانه مجبور به عمل دو تا پاهام و پس از چند سال هم مجبور به پیوند کلیه شدم از نظر ظاهری هم که مهم هست , زیاد وضعم نامناسب نیست یا بهتر بگم بد نسیت یا معمولی هست پاهام هم مشکل خاصی ندارن یعنی معلولیت نیست و مثل یه ادم ادی را میرم اما خوب مشکل اون تصادف هست و نسبت به ادم های سالم دچار مشکل هستم مثلا نمی تونم از کوه مثل بقیه برم بالا باید کمی با سختی برم بالا همونطور هم که گفتم وضع مالیم خوبه و فوق لیسانس دارم اما برای ازدواج و تصمیم گرفتن به ازدواج شک دارم چون می ترسم این وضعیت جسمیم باعث مشکل بشه لطفا راهنمایی کنید
چرامن این تاپیک رو زودتر ندیدم:ws52:ممنونم آقا یا خانوم میهن پناه(کاش جنسیت رو مشخص میکردید)دلیل شک تون چیه؟آیا میترسید طرف تون این نقصان شما رو نپذیره؟شما که خیلی محاسن دارید که آدمهای سالم حسرت داشتنش رو میکشند..مدرک تحصیلی خوب وعالی ...درآمد مکفی...جایگاه اجتماعی مناسب وخیلی محاسن دیگه که خودتون هنوز متوجهش نیستید...کمی خودباوری خودتون رو افزایش بدید
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...