رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان این دفعه میخوایم یه بحث داغ راه بندازیم

میخوایم بدونیم که این سایت( نواندیشان) تا چه اندازه در پیشرفت درسی و حالا کاری شما و ارتباطی شما موثر بوده ؟ خواهشا در این زمینه اگه کسی خاطره یا استفاده ای برده بگه تا نقاط ضعف و قوت سایت بهتر مشخص بشه

موجودیت سایت برای شما چیه؟

لینک به دیدگاه

توی رشد درسی من که تاثیر مثبتی داشته به خصوص در زمینه بحث و گفتگو و مجادله بر سر مسائل شهرسازی....

همچنین از مقالاتی که در سایت معرفی می شده گاها در پروژه ها استفاده کرده ام.

در موارد دیگری نیز دوستان بزرگوارم به خصوص محمد ، عابدی و شیخ راهنمایی های ارزنده ای رو به من ارائه دادن که از همین جا یکباره دیگر ازشون ممنون :a030:

لینک به دیدگاه

به نظر منم بسیار مفید بوده از راهنمایی های دوستان در خیلی جاها استفاده کردم و مطالب بسیاری از دوستانی چون محمد ، محمد مهدی ، امید و دیگران ... یاد گرفتم .

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یکی از منابع کنکور ارشدم بحثای اینجا بود.

اونقدر که از اطلاعات و دانش بچه ها تو اینجا یاد گرفتم، تو چهارسال دانشگاه یاد نگرفتم.

از همه بچه ها ممنونم. به خصوص نوترون که جدای از دوست، حق استادی هم به گردنم داره.

لینک به دیدگاه

خوشبختانه بچه های شهرسازی خیلی خوب تو بحث ها شرکت میکنن و مسلما اینجوری هم به بالا رفتن اطلاعات و معلومات خودشون کمک میکنن هم به بقیه اعضا. منم با اینکه یه عضو تا حدودی جدید هستم و اونقدرا که باید فرصت نمیکنم اینجا فعالیت داشته باشم اما با خوندن اخبار و مطالب و فکرکردن بهشون و گاها شرکت در بحث ها بیشتر از اون چیزی که انتظارشو داشتم از انجمن نواندیشان استفاده کردم.

از همه تشکر میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خب راستش اوايل كه نمي دونستم چطوري ميشه كمك كرد كه هيچي فقط از مقالاتش كمك مي گرفتم:whistle:

اما بعدها فهميدم داشتن دوستاي شهرساز چه نعمتيه

به خصوص چند نفري مثل مرتضي يا مسيح يا بچه هاي ديگه

به خصوص مرتضي كه خيلي خيلي كمك ميكنه:ws3:

واقعا هم اينجا ازش تشكر ميكنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خوب منم به خوبی تونستم تو مواردی ازش استفاده کنم و گاهی یه مطالبی تو سایت خوندم که اطلاعاتم بیشتر شده ازتون تشکر می کنم

امیدوارم این سایت همیشه باشه

و افزایش قیمت تو کشور برای هزینه های این سایت درد سر سازنشه سرعت سایت باید بیشتر بشه

ممنون

لینک به دیدگاه

بنظرم واسه بحث و تبادل اطلاعات خیلی خوبه. من که تونستم با خیلی از بچه ها از همین طریق ارتباطم حفظ کنم و ازشون کمک بگیرم.

خیلی از دوستام مثه امید وکیلی ، محمد عارف خیابانی، سالار یارمهدوی و علیرضا شهرساز و ... بهم کمک کردن و ازشون واقعا ممنونم:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

سلام وخسته نباشین به همه کسایی که برا این سایت زحمت کشیدند بخصوص قسمت بچه های شهرسازی ومحمدعارف خیابانی عزیز باور کنیین خیلی روفعالیت های درسیم تاثیر گذاسته بخصوص اینکه رشته ما کار عملی زیاد داره واینکه از هر درسی نمونه کا ر میذارین عالیه امیدوارم منم به یکی از کاربرای مفیدتون تبدیل بشم ممنون که هرروز مطالب جدیدی راجه به شهر سازی اضافه می کنین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...