رفتن به مطلب

چند مشکل در pdms

sina85

ارسال های توصیه شده

من چندتا مشکل داشتم

اولیش اینکه کجا توی نوع سرجوش ها تعیین می کنند

بعدش اینکه cut pipe چطوری میشه واسش تعیین کرد cut pipe زیاد دقیق نیست

کجا باید تعیین کرد که شماره p&id توی ایزوتریک بده

همین طور اسپولهای که میده واقعا افتضاحه چطوری میشه واسش تعریف کرد

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
من چندتا مشکل داشتم

اولیش اینکه کجا توی نوع سرجوش ها تعیین می کنند

بعدش اینکه cut pipe چطوری میشه واسش تعیین کرد cut pipe زیاد دقیق نیست

کجا باید تعیین کرد که شماره p&id توی ایزوتریک بده

همین طور اسپولهای که میده واقعا افتضاحه چطوری میشه واسش تعریف کرد

سلام ،‌ يكم دير شده واسه پاسخ دادن به سوال شما ، اما تا جايي كه بلد باشيم راهنمايي ميكنيم .

منظورتون از نوع سر جوش ها ، نوع اتصال هستش ؟

اگه نوع اتصال رو مي خوايد تعيين كنيد كه در موقع ساختن Branch مي تونيد مشخص كنيد ديگه.

در قسمت CONNECTION.

منظورتون دقيقا از cute pipe چي هست ؟‌ متوجه منظورتون نشدم ، شايدم سوادم كمه :icon_gol:

P&ID رو در ايزومتريك مي خوايد درست كنيد يعني در Draft هستيد ديگه؟

اگه درست يادم باشه موقع ساختن سلسله مراتب بايد attribute رو تنظيم ميكردي .

حالا چك ميكنم دقيقش رو بهتون ميگم.

اسپول رو چطوري ميشه تعريف كرد؟ ، سوالتون يكم گنگ هست ، منظورتون اينه كه موقع مدل كردن اسپول ميندازه ؟

اگه منظورتون اين هست كه ، خب شما بايد سعي كنيد component هاتون از يك كلاس باشه ، اگه بر فرض مثال

يك ابزار دقيقي رو نداريد در اون كلاسي كه داريد كار ميكنيد و مجبوريد از كلاس هاي ديگه كمك بگيريد

خوب اسپول ميندازه ، مجبوريد force connect كنيد ، يا اسپول رو روي 0 تنظيم كنيد.

اگه سوالاتون رو خوب متوجه نشدم شرمنده ديگه ، اما در مورد cut pipe اگه اطلاعاتي كسب كرديد لطفا اشتراك

بذاريد ما هم چيزي ياد بگيريم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام

مشکل من اینه که وقتی که یه برنچ رو میکشم یا کپی میکنم مسیر کشیده شده به صورن خط چین نمایش داده میشه من Head/Tail رو هم درست تعریف میکنم و از دستور Reorder هم استفاده میکنم ولی بازم درست نمیشه.ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
سلام

مشکل من اینه که وقتی که یه برنچ رو میکشم یا کپی میکنم مسیر کشیده شده به صورن خط چین نمایش داده میشه من Head/Tail رو هم درست تعریف میکنم و از دستور Reorder هم استفاده میکنم ولی بازم درست نمیشه.ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

سایز خط لوله شما با سایز Tee یکسان هستش ؟ سایز دو سر beranch چطور ؟ اگر از نحوه مدلینگتون فیلم تهیه کنید تا بتونیم ببینیم خیلی میتونه مفید باشه، اینطوری راحت می تونیم پاسخ بدیم. اگر پاسخ دو سوال بالای بنده بله هستش ، به صورت پیش فرض نباید قاعدتا خط چین بیافته.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...