رفتن به مطلب

لیسانس گرفتن مجدد در آلمان

ارسال های توصیه شده

باسلام به همه دوستان

بنده ترم 7 مهندسی مکانیک ساخت و تولید در دانشگاه ازاد هستم و بعد از اتمام درسم هم سربازم.............. می خواستم نظر دوستان رو درباره گرفتن مجدد لیسانس در همین رشته رو بعد از سربازی در آلمان بدونم ؟

چون معدلم پایین هست نمی تونم فوق لیسانس برم باید اول لیسانس رو بگیرم

هر کس نظری داره که فکر می کنه می تونه به من کمک کنه لطف کنه بگه خیلی خوشحال میشم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
باسلام به همه دوستان

بنده ترم 7 مهندسی مکانیک ساخت و تولید در دانشگاه ازاد هستم و بعد از اتمام درسم هم سربازم.............. می خواستم نظر دوستان رو درباره گرفتن مجدد لیسانس در همین رشته رو بعد از سربازی در آلمان بدونم ؟

هر کس نظری داره که فکر می کنه می تونه به من کمک کنه لطف کنه بگه خیلی خوشحال میشم

سلام نیازی نیست

با توجه به رشته درخواستی و پایین بودن نمرات اصلی گرایش فوق باید دوباره اوونها رو در کالج یا در دانشگاه بگذرونی و با شرط گرفتن معدل مورد نظر برای ادامه تحصیل مشکلی نخواهی داشت.

از طرفی قوانین جدیدی در وزارت علم و فناوری آلمان در حال تصویب هستش مبنی بر نپذیرفتن دانشجویان ایرانی که دارای مدرک دانشگاه آزاد اسلامی هستن،در حال حاضر هم با مشکلاتی روبرو هستن و برای گرفتن مجوز ادامه تحصیل در دانشگاه های تراز اول آلمان با مشکلات جدی روبرو خواهید شد از طرفی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری نیز قوانین جدیدی برای ادامه تحصیل در کشورهای تراز اول تصویب شده که توصیه می کنم قبل از هر کاری اونهارو با دقت بخونید تا بعد از مراجعت به ایران با مشکل روبرو نشوید.

توصیه می کنم همه دوستان قوانین رو مطالعه کنند.

لینک به دیدگاه
ضمن عرض تشکر از شما دوست عزیز می خواسم بدونم مدت کالج برای من با این اوضاع چقدر هست ؟ بیشتر از یک سال یا کمتر ؟ :ws3:

سلام

بستگی داره چند واجد رو باید بگذرونی ولی بیشتر از یک سال و نیم نخواهد بود.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
سلام نیازی نیست

با توجه به رشته درخواستی و پایین بودن نمرات اصلی گرایش فوق باید دوباره اوونها رو در کالج یا در دانشگاه بگذرونی و با شرط گرفتن معدل مورد نظر برای ادامه تحصیل مشکلی نخواهی داشت.

از طرفی قوانین جدیدی در وزارت علم و فناوری آلمان در حال تصویب هستش مبنی بر نپذیرفتن دانشجویان ایرانی که دارای مدرک دانشگاه آزاد اسلامی هستن،در حال حاضر هم با مشکلاتی روبرو هستن و برای گرفتن مجوز ادامه تحصیل در دانشگاه های تراز اول آلمان با مشکلات جدی روبرو خواهید شد از طرفی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری نیز قوانین جدیدی برای ادامه تحصیل در کشورهای تراز اول تصویب شده که توصیه می کنم قبل از هر کاری اونهارو با دقت بخونید تا بعد از مراجعت به ایران با مشکل روبرو نشوید.

توصیه می کنم همه دوستان قوانین رو مطالعه کنند.

سلام.

دانشجویان دانشگاه آزاد هیچ مشکلی در اخذ پذیرش ندارن.

از دوستانم با معدل 13 پذیرش دانشگاه اشتوتگارت رو گرفته!

لینک به دیدگاه
ضمن عرض تشکر از شما دوست عزیز می خواسم بدونم مدت کالج برای من با این اوضاع چقدر هست ؟ بیشتر از یک سال یا کمتر ؟ :ws3:

سلام

برای مقطع کارشناسی نیازی به کالج نیست و معمولا بعد از 4-6 ترم دوباره لیسانس میتونی بگیری دوست عزیز.

اگه مدرک کاردانی ارائه کنید نیاز به گذراندن 1 سال کالج دارین.

لینک به دیدگاه
باسلام به همه دوستان

به هر حال باید در مقطع کارشناسی تحصیل کنید.

چون مقطع کارشناسی ایران در آلمان فقط باعث حذف کالج خواهد شد! مگر اینکه معدل 18 به بالا در مقطع کارشناسی داشته باشید...که البته باز هم پذیرش در مقطعی بالاتر با مشکلاتی همراهه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...