رفتن به مطلب

پیشنهاد برای مسابقات شهرسازی

ارسال های توصیه شده

سلام.

این تاپیک رو زدم تا هر دوستی پیشنهادی داره واسه برگزاری مسابقه شهرسازی بیاد اینجا بیان کنه که اگه دیدیم امکان برگزاریش هست،مسابقه رو راه بندازیم.

منتظر پیشنهاداتون هستم.

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

طراحي مفهومي برج شهر

يعني برج هايي كه هر يك به تنهايي معادل يك شهر كوچك هستند و امكانات شهري را در دل خود جاي داده اند.درواقع از اين طريق ما با استفاده از فضاي عمودي عرصه ي افقي را براي كشاورزي جنگل محيط زيست و .... حفظ مي كنيم

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

چرا هیچ مسابقه ای برگزار نمیشه؟؟؟؟؟؟؟ :banel_smiley_4:

پیشنهاد: مسابقه طراحی المان... با موضوع مشخص :w16:

میشه واسه طرح مسابقه یه سایت طراحی کرد. ینی طراحی یه المان واسه یه سایت مشخص با ویژگی های خاصش

لینک به دیدگاه
طراحي مفهومي برج شهر

يعني برج هايي كه هر يك به تنهايي معادل يك شهر كوچك هستند و امكانات شهري را در دل خود جاي داده اند.درواقع از اين طريق ما با استفاده از فضاي عمودي عرصه ي افقي را براي كشاورزي جنگل محيط زيست و .... حفظ مي كنيم

سلام آقا.

چقدر دیر من اینو دیدم :ws3: 9 ماه پیش بوده :ws3:

چیزی که میگی مسابقه خیلی سنگینی هست که چشمم آب نمیخوره طرحی داده بشه. به نظرم هنوز شرایطش نیست.

چرا هیچ مسابقه ای برگزار نمیشه؟؟؟؟؟؟؟ :banel_smiley_4:

پیشنهاد: مسابقه طراحی المان... با موضوع مشخص :w16:

میشه واسه طرح مسابقه یه سایت طراحی کرد. ینی طراحی یه المان واسه یه سایت مشخص با ویژگی های خاصش

آخه طراحی المان زیاد شهرسازانه نیست. :ws38: بیشتر طراحی خود اون سایت، کار شهرسازانه هستش که اونم خود طراح سوال باید انجام بده :ws3:

طراحی المانم بخواد باشه از فضاهای شهری موجود استفاده بشه، حالا چرا دیگه یه سایتم واسش طراحی بشه :ws3:

لینک به دیدگاه

آخه طراحی المان زیاد شهرسازانه نیست. :ws38: بیشتر طراحی خود اون سایت، کار شهرسازانه هستش که اونم خود طراح سوال باید انجام بده :ws3:

طراحی المانم بخواد باشه از فضاهای شهری موجود استفاده بشه، حالا چرا دیگه یه سایتم واسش طراحی بشه :ws3:

خب المانو بدین سایتشو طراحی کنیم :|

منظورم از طراحی سایت این بود که هر المانی نباشه. المان واسه یه مکان مشخص باشه :|

یه طراح شهری باید بتونه المان طراحی کنه!!!!

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

نبینم اینجا خاک بخــــــــوره!!! :ws3:

بیاین پیشنهاد بدین بچه ها :hapydancsmil:

نزدیک عیده و باید شور و حال داشته باشه تالارمون :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
به نظر من عکاسی شهرسازی رو مد نظر قرار بدیم!:ws37:

با عنوان:

تندیس شهری با رویکرد باستانی و نوروزی ومذهبی

مرسی از پیشنهادت سارا جان :icon_gol:

بچه های دیگه هم پیشنهاد بدن یه نظر سنجی بذاریم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
مرسی از پیشنهادت سارا جان :icon_gol:

بچه های دیگه هم پیشنهاد بدن یه نظر سنجی بذاریم :hapydancsmil:

سلام خسته نباشین :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

من میگم کتاب راهنمای طراحی فضاهای شهری درایران دکترپاکزاد خیلی کتاب خوبیه وتسلط بر مباحثش خیلی برا ارشد طراحی میتونه بهمون کمک بکنه وپیشنهادم اینه که مثلا هردوهفته یا یک هفته یکی از موضوعاش رو از اول پاورکنیم وبرا هر موضوع یه نمونه موردی رو کار کنیم

مثلا اول راجه به ورودی بحث کرده ما بحث ورودی ش رو میزاریم توسایت وهمزمان یه نمونه موردی از ورودی های شهر های مهم وبزرگ رو کار کنیم واول شناخت و آسیب شناسی وسوات بدیم وبعد مراحل طراحی رو به ترتیب پیش بریم وپیشنهاد برا طراحی وساماندهیش بدیم

مثلا این مبحث خیابان شهری هستش که تایپش کردم وما می تونیم رو یه خیابون کار کنیم

http://www.noandishaan.com/forums/attachments/15980d1396923479-.rar

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...