رفتن به مطلب

دانلود نرم افزار ارزشمند ایرانی نسخه دانشجوییAtlas of Phase Diagram

ارسال های توصیه شده

این نرم افزار کاری ارزشمند از دانشجویان گروه مواد و متالورژی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.این نسخه از نرم افزار دانشجویی بوده و به صورت رایگان برای دانلود عرضه شده است. هنگام نصب در قسمت سریال و کمپانی هر کد دلخواهی رو می تونید وارد کنید.

این نرم افزار شامل تعداد بسیار زیادی از دیاگرام های فاز دو تایی و سه تایی هستش و محاسبات قانون اهرم و... رو هم انجام میده

نرم افزار:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

راهنما ی نرم افزار:

لینک به دیدگاه

راحله خانم

هر دو لینک رو من چک کردم و سالم بودند.

لینک اول، دانلود نرم افزار به حجم 31 مگ. بر روی لینک کلیک کنید. در صفحه بعد مشابه تصویر زیر بر روی Download now آب رنگ کلیک کرده و با صفر شدن تایمر، لینک دانلود ظاهر می شود.

333.jpg

لینک دوم، فایل راهنما به حجم 2.7 مگا بایت. دانلود مستقیم.

بازم اگر مشکلی داشتید بفرمایید تا من یه جا دیگه آپلودش کنم.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنونم پیمان جان

مشکل من واسه لینک اول هست چون موقع دانلود شماره سریال میخواهد و هر عددی که وارد کردم موفق به دانلود نشدم مشکلم در این مسئله هست

بازم ممنونم

لینک به دیدگاه

4shared نیازی به ثبت نام ندارد، اما اگر در دانلود فایل مشکلی دارید، می توانید در سایت

ثبت نام و سپس login کنید. همچنین اگر از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده می کنید، لطفا نسبت به register بودن آن اطمینان پیدا کنید و یا اینکه نرم افزار را disable کرده و از ویندوز برای دانلود استفاده کنید.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
با سلام

لطف کنید لینک دوم رو چک کنید چون من موفق به دانلود نشدم/....البته این امکان هست که اینترنت من مشکل داشته باشه:ws38:

• :ws38:

به نظرم سرور پاکش کرده باشه

لینک به دیدگاه
به نظرم سرور پاکش کرده باشه

درود دوست عزیز

همینطور که گفتین متاسفانه پاک شده

اگه از دوستان کسی فایل رو داره لطفا آپلود کنن و اینجا قرار بدن

ممنونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...