رفتن به مطلب

روند تالارمعماری در دو سال اخیر چگونه بود؟  

9 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. روند تالارمعماری در دو سال اخیر چگونه بود؟

• 0
    • 8
    • 1
    • 0

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان.....بازم من اومتتتتتتتتتتتتم با پیغامای شادو مفرحmysmilie_9.gif mysmilie_9.gif

میخوایم بدونیم که از روند تالار معماری توو این دو سال راضی بودید..؟

:a030:به نظرتون تالار معماری چقدر پیشرفت داشته؟

:icon_redface:اگر نظری هم در رابطه با پیشرفت هرچه بهتر تالار دارید خوشحال میشم بگید.....

:yes:متشکریییییییییییییییییییییم

mysmilie_7.gif موفق باشییییییییییم

ما میتوانییییییییییییییییییییییییییییمmysmilie_11.gif mysmilie_11.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه

خوب من که چند ماهه وارد سایت شدم...نمی تونه اظهار نظر درستی داشته باشه...ولی تو این چند مدت فهمیدم که کل تالار داره توسط چند نفر سرپا نگه داشته میشه...نیاز به آوردن اسمشون نیست...از تاپیک های آپ شده ی روزانه شون معلومه...من به شخصه از همین تاپیک ها استفاده میکنم...و برای وقتی که صرف می کنن ارزش قائل میشم....و با تشکر زدن سعی می کنم کمی جبران کنم...ولی خوب امان از تاپیک هایی که طرفدار زیاد دارن و بار علمی هیچ...وجودشون خوبه....بالاخره سرگرمی هم باشه....ولی خوب به تاپیک های علمی هم سر بزنن...

فک میکنم اگه برای گذاشتن مطالب علمی و همچنین ایجاد تاپیک های علمی امتیاز قائل بشین...و به کسانی که آپ میکنن روزانه امتیاز جداگانه قائل بشین...شاید افرادی که مطلب می ذارن بیشتر بشن....حداقل از انگشتان یک دست.....البته نه هر مطلبی...بالاخره دوستان مدیر می تونن دسته بندی داشته باشن که کدوم مطالب دارای بار علمی بیشتری هست....و اون در اولویت باشه...

من رای خوب دادم...

امیدوارم زیاد خوش بینانه نداده باشم....و اینجوری باشه....

• Like 5
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

ممنون بابت این تاپیک؛(2326).gif

من با نظر سام موافقم,(2235).gif

من بیشتر از یک ساله که تو این تالار هستم؛ اون اولا یک تعداد بچه های فعال بودن؛

بعد یه مدت کلا تالار معماری رو 2-3نفر چرخوندن؛

دوباره کاربرای تازه وارد اومدن و تالار کمی فعال شد؛

اما باز خسته شدن و فعالیتا کم شد....

تو ابن ماه اخیر تاپیکایه خوبی زده شد و همونطوری که می بینین همش تاپیکا آپ میشن...(2036).gif

به نظر من برای اینکه کاربرا خسته نشن و ادامه داشته باشه فعالیتا , دادن امتیازا کار خیلی خوبیه که تاپیکش به تازگی زده شده.(86).gif

لینک به دیدگاه

منم که قبلنا کم میومدم اینورا اما چند ماهه که بیشتر وقتمو تو این تالار می گذرونم...

همونطور که بارها به مهنازم گفتم، دلیلی اینکه من انقدر اشتیاق دارم( داشتم !! ) بچه ها تو تاپیکهای بحث و موضوعی بیشتر شرکت کنن اینه که اینجوری می تونیم از حرفای هم نکات مفیدی یاد بگیریم. (شاید به خاطر اینکه خودم متاسفانه زیاد حوصله نمی کنم مطالب بلند و طولانی رو بخونم،فکر می کنم اگه همین مطالب از زبون دوستامون زده بشه ، دلچسب تره.البته نظر منه )

و البته اینم گفتم که همین گفتگوهای علمی بین بچه ها هست که تالارو زنده نگه می داره وگرنه هر کدوممون می تونیم از سایتهای معماری مختلف، روزی 5-6 تا موضوع کپی پیست کنیم!! درسته ؟؟؟

تاپیک مقاله خیلی خیلی مفید بود ، اما حیف که استقبال نشد.تاپیک شاخ به شاخ هم همینطور.... کلا تاپیکهایی که با همکاری بچه ها فعال می مونه رو دوست دارم.اما خب نشد دیگه من سعیمو کردم yes.gif

تاپیک سوال و جواب ونوسی هم خیلیییی خوبه من خیلی نکات جدید ازش یاد گرفتم.خیلی ممنونم ازش ha5t4lmd53df3cpu2lq.gif

(بقیشم دیگه خودت خبر داری mysmilie_9.gif)

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...