رفتن به مطلب

یه جزوه کامل برای شروع یادگیری پی ال سی

ارسال های توصیه شده

1273262316_plc1.gif

یه جزوه عالی و کامل برای شروع یادگیری پی ال سی شامل : مقدمه ، تاريخچه پي ال سي ، انواع پي ال سي ها ، تعريف ورودي و خروجي ها ، تعريف آنالوگ ، برنامه نويسي ، سيستم اعداد و . . .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 5 سال بعد...

سلام و عرض ادب

بلد نبودم تاپیک جدید باز کنم

من پروگرمر اتوماسیون صنعتی هستم منتهی روی یکی از برنامه هام که با نرم افزار مخصوص شرکت تولید کننده رمزی رو ست کردم، فراموش کردم.

دستگاهی که باهاش کار میکنم plc fbs 40mct هستش که با پورت کام یک به کامپیوتر اتصال میدم. (تبدیل یو اس بی هم وجود داره اما من اینجا کام پورت زدم). نرم افزار مخصوص اینکار نیز winproladder هست. طریقه قفل گذاری روی این دستگاه یاده شده با این نرم افزار بصورت انلاین هست.یعنی زمانی که وصل باشم و بخوام محتوای دستگاه رو برای برنامه نویسی ببینم نرم افزار میگه رمز بده...

بالا توضیحش بود که متوجه بشید کجای کارم

حالا

نرم افزار ما هشت کارکتر بیشتر جا نمیگیره تا اونجایی که یادمه شش رقم رمز داده بودیم و عدد هم فقط میگیره،حالا گیریم حرف هم باشه...

درخواست و سوالم اینه

ایا متن اماده پسوورد تصادفی وجود دارد که در مرحله بعدی که شما بزرگواران کمکم میکنید درون ان نرم افزار استفاده کنیم؟ مثلا ده عزارتا پسوورد تصادفی

2_ ایا نرم افزاری هست که به این شکلی که نرم افزار انلاینه تشخیص بده و کرکش کنه؟ یا فقط یه نرم افزاری باشه که رمز رو توی ورودیش انقققدر ازون ده هزارتا پسوورد امتحانی امتحان کنه تا بالاخره یکیش جواب بده.

در خصوص کرک سر رشته ندارم.با تفاسیر بالا چه راه حلی دارید.

با تشکر از شما عزیزانی که بی وقفه برای مردم زمان میگذاریدو بی توقع کمک میکنید.سپاسگذارم

Sent from my D6502 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...