رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ایجاد سیستم فازی در matlab (فارسی)

حجم: 1353K

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تولباکس منطق فازی(Help-english)

حجم:1585k

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
ایجاد سیستم فازی در matlab (فارسی)

حجم: 1353K

تولباکس منطق فازی(Help-english)

حجم:1585k

بسيار عالي. مرسي

:icon_pf (17):

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

من یک برنامه فازی نوشتم.برنامه خود به خود توابع عضویت و قوانین رو مشخص میکنه. میخواستم در داخل برنامه کدب بنویسم تا توابه رو خودمون مشخص کنیم.

ممنونومیم راهنماییم کنین

بسيار عالي. مرسي

:icon_pf (17):

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
من یک برنامه فازی نوشتم.برنامه خود به خود توابع عضویت و قوانین رو مشخص میکنه. میخواستم در داخل برنامه کدب بنویسم تا توابه رو خودمون مشخص کنیم.

ممنونومیم راهنماییم کنین

سلام

من متوجه اینکه میگید خودش توابع رو مشخص میکنه نشدم!!

توی تولباکس فازی متلب شما خودتون به راحتی میونین توابع و قوانین فازی رو تعیین کنید و اونو به اسم دلخواهتون ذخیره کنید

بعد با دوتا دستور زیر توی برنامه نویسیتون بهش ورودی بدین و خروجی رو ازش بگیرین

A=readfis('fuzzy') ای دستور فایل ذخیره شما(مثلا به اسم fuzzy) رو فراخوانی میکنه

out=evalfis(in,A) این دستور هم ورودیتون رو که توی برنامه به اسم in مشخص کردین به تولباکس فازی میفرسته و نتیجه رو توی متغیر out قرار میده:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام . من می خوام از داده های نتیجه فازی رو به صورت یک سری اعداد بخونم ، جایی هست که ببینم مثلا وروی1=20 و ورودی2=30 برابر خروجی 1 شده ؟ یعنی به صورت عدد می خوام ، ونه surface , نمودار . چون تعداد داده ها زیاده ، نمی تونم دونه دونه ورودی هارو تنظیم کنم ، بعد روی نمودار ببینم که جز کدوم گروه شده .( رول هارو از قبل نوشتم ، فقط داده هارو باید اعمال کنم و نتیجه رو ببینم )

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام . من می خوام از داده های نتیجه فازی رو به صورت یک سری اعداد بخونم ، جایی هست که ببینم مثلا وروی1=20 و ورودی2=30 برابر خروجی 1 شده ؟ یعنی به صورت عدد می خوام ، ونه surface , نمودار . چون تعداد داده ها زیاده ، نمی تونم دونه دونه ورودی هارو تنظیم کنم ، بعد روی نمودار ببینم که جز کدوم گروه شده .( رول هارو از قبل نوشتم ، فقط داده هارو باید اعمال کنم و نتیجه رو ببینم )

سلام دوست عزیز

با evalfis می تونین تموم داده ها رو بهصورت یه ماتریس به سیستمتون بدین، تعداد ستون های این ماتریس باید به تعداد ورودی های سیستم باشه، بعد در خروجی، هم بهتون یه ماتریس میده که توی این ماتریس هم تعداد ستون ها برابر تعداد خروجی های سیستمتون هست.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...