رفتن به مطلب

رقابت شقایق دهقان و مهدی پاکدل در «بفرمایید شام ایرانی»!

ارسال های توصیه شده

107527.jpg

در این مجموعه تعدادی از بازیگران سینمای ایران با هم به رقابت پرداخته‌اند که از میان آنها می‌توان به شقایق دهقان....

با پایان تصویربرداری 10 قسمت از مجموعه «بفرمایید شام ایرانی» به کارگردانی بیژن بیرنگ و تهیه‌کنندگی مؤسسه سینما 24 به زودی سری اول مجموعه در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

در این مجموعه تعدادی از بازیگران سینمای ایران با هم به رقابت پرداخته‌اند که از میان آنها می‌توان به شقایق دهقان و مهدی پاکدل اشاره کرد.

تدوین قسمت‌های ضبط شده این برنامه، همزمان با تصویربرداری گروه‌های جدید در حال انجام است. در آینده‌ نزدیک، چگونگی حضور عموم علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه، از طریق رسانه‌های جمعی اعلام می‌شود.

تعدادی از عواملی که در ساخت این برنامه همکاری دارند، عبارتند از کارگردان: بیژن بیرنگ / دستیار اول کارگردان: رضا یزدانی / مدیر برنامه‌ریزی: ثمره نیک سرشت/ طراح صحنه: صحرا بی‌رنگ/ طراح چهره‌پردازی: مریم شکرایی/ تصویربرداران: هادی پویان، مهدی قنبرزاده/ نور: یدالله بشک/ صدابردار: کامران کیان ارثی/ مدیر تولید: حسین عباسی/ تدوین: ناصر فخری.

لینک به دیدگاه
107527.jpg

در این مجموعه تعدادی از بازیگران سینمای ایران با هم به رقابت پرداخته‌اند که از میان آنها می‌توان به شقایق دهقان....

با پایان تصویربرداری 10 قسمت از مجموعه «بفرمایید شام ایرانی» به کارگردانی بیژن بیرنگ و تهیه‌کنندگی مؤسسه سینما 24 به زودی سری اول مجموعه در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

در این مجموعه تعدادی از بازیگران سینمای ایران با هم به رقابت پرداخته‌اند که از میان آنها می‌توان به شقایق دهقان و مهدی پاکدل اشاره کرد.

تدوین قسمت‌های ضبط شده این برنامه، همزمان با تصویربرداری گروه‌های جدید در حال انجام است. در آینده‌ نزدیک، چگونگی حضور عموم علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه، از طریق رسانه‌های جمعی اعلام می‌شود.

تعدادی از عواملی که در ساخت این برنامه همکاری دارند، عبارتند از کارگردان: بیژن بیرنگ / دستیار اول کارگردان: رضا یزدانی / مدیر برنامه‌ریزی: ثمره نیک سرشت/ طراح صحنه: صحرا بی‌رنگ/ طراح چهره‌پردازی: مریم شکرایی/ تصویربرداران: هادی پویان، مهدی قنبرزاده/ نور: یدالله بشک/ صدابردار: کامران کیان ارثی/ مدیر تولید: حسین عباسی/ تدوین: ناصر فخری.

عجب:banel_smiley_4:

با چادر آشپزی می کنن توش؟

لینک به دیدگاه
عجب:banel_smiley_4:

با چادر آشپزی می کنن توش؟

نه خیر چرا تا یه چی میشه به این مسائل ربطش میدیم:vahidrk:

مگخ بده یه برنامه واسه سرگرمیه مردم میسازن.. بعدشم موضوع این برنامه صرفا تفریح و سرگرمی و چیزای دیگس نه تبلیغ بی حجابی و داشتن حجاب:ws41:... مهم کیفیت برنامه از لحاظ پرطرفدار بودنشه که گویا اینگونه خواهد بود:w16:

اینو کلا گفتم تا بقیه نیان بحثایی را بندازن که به موضوع تاپیک رطبی نداره:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
نه خیر چرا تا یه چی میشه به این مسائل ربطش میدیم:vahidrk:

مگخ بده یه برنامه واسه سرگرمیه مردم میسازن.. بعدشم موضوع این برنامه صرفا تفریح و سرگرمی و چیزای دیگس نه تبلیغ بی حجابی و داشتن حجاب:ws41:... مهم کیفیت برنامه از لحاظ پرطرفدار بودنشه که گویا اینگونه خواهد بود:w16:

اینو کلا گفتم تا بقیه نیان بحثایی را بندازن که به موضوع تاپیک رطبی نداره:4chsmu1:

نه بد که نیست خیلی هم خوبه ولی آخه بعضی آقایون سخنرانی هایی داشتن در مورد این برنامه واسه همین تعجب کردم وقتی شنیدم تو ایران هم داره ساخته میشه:w16:

لینک به دیدگاه

بترسیم از روی که سریال همسایه ها و ویکتوریای ایرانی هم در بیاد.

شبکه اسلام1 به جای فارسی1 و شبکه انا و انت 1 به جای شبکه من و تو 1 ، در حال شکل گیری است !!!

فتـــنه غرب در حال گسترش در ایران اسلامی است.

هیهات من الذله....

لینک به دیدگاه

شبکه اسلام1 به جای فارسی1 و شبکه انا و انت 1 به جای شبکه من و تو 1 ، در حال شکل گیری است !!!

هیهات من الذله....

تقدیر یک فرشته و عاصی روهم بهش اضافه کن

لینک به دیدگاه

هیهات من الذله....

شبکه اسلام1 به جای فارسی1 و شبکه انا و انت 1 به جای شبکه من و تو 1 ، در حال شکل گیری است !!! اینو باحال اومدی:ws3:

لینک به دیدگاه
تقدیر یک فرشته و عاصی روهم بهش اضافه کن

اسم این ها عوض میشه پسر جان.

مثلا سریال تقدیر یک طلبه،تقدیر یک فرشته دیگه چیه !!! :zadan:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...