رفتن به مطلب

راهنمای خرید روسري و شال

EOS

ارسال های توصیه شده

يكي از مهمترين عوامل در خوش پوشي خانم‌ها،پوشش سر آنهاست.

حتما از تاثير رنگ و مدل و حتي بستن روسري و شال در شكيل بودن ظاهرتان آگاه هستيد.فقط كافي است كمي خلاقيت در هماهنگ كردن رنگ و مدل روسري با مانتو به خرج دهيد تا ظاهرتان را متفاوت كنيد.فصل ،فصل رنگ و تازگي است.بهتر است در اين فصل از رنگ‌هاي متنوع و شاد در ظاهراستفاده كنيد تا از معجزه رنگ‌ها انرژي بيشتري بگيريد.

8334_318.jpg

رنگ طلايي و مشكي از آن دسته تلفيق‌هايي است كه عامه‌پسند بوده و ناخودآگاه شما را به شخصي خاص تبديل مي‌كند.

اين روسري در كنار مانتويي خردلي يا مشكي فوق‌العاده است. اگر مانتويي مشكي‌رنگ را ترجيح مي‌دهيد بهتر است به فكرانتخاب كيف و كفشي به رنگ شتري باشيد. در اين صورت، مطمئن باشيد از ظاهرتان راضي خواهيد بود.

8335_930.jpg

بته جقه يكي از نقش هاي تزئيني و اصيل ايراني است،تلفيق رنگ مشكي و سفيد اين روسري از آن مدل هايي است كه دل مادرها را مي برد.بهتر است اين روسري را در كنار مانتويي مشكي رنگ امتحان كنيد و خوش پوش باشيد.

8336_311.jpg

از آن دسته رنگ‌هايي كه به خاطر خاص‌بودنش پرطرفدار است، آبي فيروزه‌اي است كه به ظاهر آرامش خاصي مي دهد،دوستداران اين رنگ اسرارآميز و با ثباتند. در كنار اين روسري بهتر است از مانتويي روشن استفاده كنيد تا شكيل ‌شويد.

8337_970.jpg

از آن روسري‌هاي خوش آب و‌رنگ كه به روي پوست اكثر افراد به زيبايي مي‌نشيند. طرح براق اين روسري ساتن به درد مجالس رسمي و كمي سنگين‌تر مي‌خورد. بهتر است در كنار رنگ پوست پيازي اين روسري از مانتوي مشكي رنگ استفاده كنيد تا جلوه روسري‌تان دوچندان شود.

8338_654.jpg

طرح اين روسري به كار مادرهايي مي‌آيد كه علاقه‌اي به رنگ تيره در ظاهرشان ندارند. اگر اين روسري حرير با زمينه كرم وخال‌خال‌هاي قرمز را در كنار مانتويي كرم استفاده كنيد، متفاوت خواهيد بود.

8339_176.jpg

اگر قصد شركت در مراسم رسمي را داريد جنس ساتن با طرح براق حاشيه‌هاي دور روسري از آن مدل‌هايي است كه به كارتان مي‌آيد. بهتر است در كنار رنگ روشن اين روسري از مانتويي تيره‌رنگ استفاده كنيد تا ظاهرتان از يكنواختي در بيايد.

8340_996.jpg

در كنار مانتويي كرم و شلوار جين سرمه‌اي‌رنگ، اين روسري فوق‌العاده‌ مي‌شود. در كنار اين روسري ساتن با رنگ زمينه آبي نفتي بهتر است از كيف و كفش به رنگ حاشيه دور روسري استفاده كنيد.

باز نشر اختصاصی: Bartarinha.ir

لینک به دیدگاه
  • 11 سال بعد...

سلام 

من کسب و کارم فروش شال و روسری بود. این روزا بازارم خیلی خراب شده. من خودم خانومم. این شغل  هم واقعا برام اومد داشت. بالاخره شال و روسری رو خانوما به عنوان اکسسوری هم استفاده میکردن ولی الان مدت ها شده که جنس هام روی دستم باد کرده و کسی نمیخره. حتی خیلی ها میان داخل مغازه میگن جنس خیلی ارزون چی داری که بندازیم تو آتیش؟ باور کنین اصلا موندم چی کار کنم؟ بعد از 10 سال تو این حوزه که دیگه میشه گفت جا افتادم باید شغلمو عوض کنم؟ با چه سرمایه ای از صفر شروع کنم؟ چی کار کنم؟ واقعا شرایط اقتصادی برای حوزه فعالیتی ما از همه بدتر شده ... 

کاش یه اتفاق خوبی برای همه بیفته.... منم دوست ندارم به واسطه شغلم که این همه دارم زحمت میکشم از صبح تا شب فحش بخورم. واقعا چرا؟ بابا ما از همیم. منم خرج زندگی میدم.. منم قسط دارم منم هزینه دارم منم خانواده دارم..

کسی هست که مثل من باشه؟ 

لینک به دیدگاه
۷ ساعت قبل، behsod گفته است:

سلام 

من کسب و کارم فروش شال و روسری بود. این روزا بازارم خیلی خراب شده. من خودم خانومم. این شغل  هم واقعا برام اومد داشت. بالاخره شال و روسری رو خانوما به عنوان اکسسوری هم استفاده میکردن ولی الان مدت ها شده که جنس هام روی دستم باد کرده و کسی نمیخره. حتی خیلی ها میان داخل مغازه میگن جنس خیلی ارزون چی داری که بندازیم تو آتیش؟ باور کنین اصلا موندم چی کار کنم؟ بعد از 10 سال تو این حوزه که دیگه میشه گفت جا افتادم باید شغلمو عوض کنم؟ با چه سرمایه ای از صفر شروع کنم؟ چی کار کنم؟ واقعا شرایط اقتصادی برای حوزه فعالیتی ما از همه بدتر شده ... 

کاش یه اتفاق خوبی برای همه بیفته.... منم دوست ندارم به واسطه شغلم که این همه دارم زحمت میکشم از صبح تا شب فحش بخورم. واقعا چرا؟ بابا ما از همیم. منم خرج زندگی میدم.. منم قسط دارم منم هزینه دارم منم خانواده دارم..

کسی هست که مثل من باشه؟ 

الان هر خرید و فروشی به خصوص خرید و فروش انواع پوشاک و کلا موارد غیرضروری نزدیک به صفر شده.

حالا واسه شما باتوجه به شرایط خاص‌تر هست. ولی تغییر هم الزاما نیاز نیست تغییر شغلی کامل باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...